Sabrina (34): Přítel mě podezříval z nevěry. Do bytu nainstaloval skryté kamery

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
podezrivatznevery
podezrivatznevery

Pavel byl odjakživa žárlivý typ. Často jsem musela čelit jeho žárlivým scénám, mnohdy i kvůli naprostým hloupostem. Jeho žárlivost postupem času začala rozvracet náš vztah a mezi námi vznikala stále větší propast. Pak udělal něco, díky čemuž mě připravil o veškeré soukromí.

Zpočátku mi to připadalo roztomilé. Když se za mnou muži otáčeli, já si jejich přízeň užívala a Pavel zuřil. Nikdy by mě ale nenapadlo, být mu nevěrná. Na to jsem ho příliš milovala a dávala mu to často najevo. Jenže Pavlovi to rychle přestalo stačit.

Kde jsi byla a s kým?!

Asi po roce našeho vztahu už mě Pavlovo chování začalo ubíjet. Neustále jsem se mu musela hlásit – kam jdu a s kým, kdy se vrátím. Několikrát během dne mi od něho přišla SMSka, kde zrovna jsem, co dělám a především S KÝM. To ho zajímalo nejvíce. Kamarádka Romana mě upozorňovala, že to můj přítel začíná přehánět, ale já byla zaslepená láskou, takže jsem mu poctivě hlásila každý svůj krok. Jenže Pavel mi stejně nevěřil a neustále mě podezříval, že někoho mám. Nenechal si to vymluvit a mě docházely síly ho pořád přesvědčovat o opaku.

Měl přede mnou tajemství

Zdroj: undrey/123RF.COM

Před rokem se Pavel začal chovat divně. Často něco hledal na počítači a nechtěl mi nic říct. Brzy mi došlo, že má přede mnou tajemství, ale zároveň jsem věděla, že nemá smysl se ptát. Každý večer, když se vrátil z práce, sedl k počítači a hodinku nebo dvě do něho zíral. A já se přestala zajímat, protože bych se vysvětlení nedočkala.

Našla jsem desítky videí

Jsou to asi tři měsíce zpátky, kdy jsem nutně potřebovala odeslat jeden pracovní email, ale můj notebook jako na potvoru nechtěl fungovat. Použila jsem tedy Pavlův počítač. A to, co jsem v něm našla, mi naprosto vyrazilo dech.

Ve složce Jitka bylo několik desítek videí. Byla jsem na nich já! Videa byla popsaná datem a já díky tomu zjistila, že má už několik měsíců v našem společném bytě několik skrytých kamer, kterými mě tajně natáčí! Bylo mi zle, udělalo se mi černo před očima a tep mi vyletěl minimálně o 120 úderů. Tohle jsem nečekala ani v tom nejhorším snu.

Ztratila jsem soukromí

K člověku, kterého milujete a se kterým žijete, byste měli mít důvěru. A Pavel tu mou naprosto podkopal. A společně s ní dokonale pohřbil i moje soukromí, o které jsem díky jeho natáčení bez mého vědomí přišla. Natáčel mě všude – v ložnici, v kuchyni, v koupelně a dokonce i na záchodě. Chápete, jak potupné to je?!

S Pavlem jsem to okamžitě ukončila. Odešla jsem z bytu, který se pro mě stal vězením. Už ho nechci nikdy vidět a bojím se, že po téhle zkušenosti budu mít problém začít zase někomu věřit a mít nový vztah.

Autor: Nikola Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články