Regina (45): Najali jsme si s manželem chůvu pro naše děti. Po měsíci jsme zjistili, že se sblížila s naším synem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
chuva v soku
chuva v soku

První dítě se nám narodilo, když mi bylo dvacet. Syn byl neplánovaný a nebyla jsem na něj připravená, přesto jsme se o něj s přítelem dokázali postarat. O dva roky později si mě partner vzal. Jelikož pro nás byla situace kvůli mládí složitá, neuvažovali jsme o tom, že bychom někdy měli další dítě.

Jenomže přátelé našeho věku začali mít děti až kolem čtyřicítky a můj manžel pocítil tendenci opět vychovávat malého chlapce nebo holčičku. Proto jsem před dvěma lety opět otěhotněla a narodila se nám dvojčátka.

Zdroj: 123RF.COM

Richard má prý svých starostí dost. Najali jsme si chůvu

Ačkoli jsem se snažila zůstávat s holčičkami doma, zatímco manžel chodil do práce a vydělával, občas jsme si chtěli vyjít do společnosti. Náš starší syn Richard sice neměl nic proti tomu, že nám občas dcerky pohlídá, brzy ho ale záplava pláče a starosti přestaly bavit. Ačkoli je po večerech obvykle doma, tvrdil, že se musí učit a má svých problémů dost. Navíc bylo vidět, že to s dětmi příliš neumí, a my si proto najali chůvu.

Chodila k nám maximálně jednou do týdne, když jsme se rozhodli udělat si s manželem hezký večer. Dvacetiletá brigádnice se o naše ratolesti skvěle starala, navíc za příplatek vždy uklidila celý dům. Nemohli jsme si na nic stěžovat.

Zjistili jsme, že si začala s Richardem. Nechceme jim bránit v lásce

Zdroj: rido/123RF.COM

Jednou jsme se vrátili domů dřív, než náš syn s chůvou očekávali. Přistihli jsme je, jak se na gauči v obývacím pokoji líbají. Syn se zastyděl a začal se omlouvat, ona jenom mlčela. Později jsme uložili dcery do postýlek a sešli se u rodinného stolu, abychom celou situaci probrali. Že se ti dva sblížili, nebylo nic divného. Očividně si rozuměli ve svých zájmech a jejich podobný věk k tomu nabádal.

Rozhodli jsme se nedělat z toho velkou vědu. Bylo však nutné podotknout, že se chůva zachovala neprofesionálně, když se namísto dohlížení na děti sbližovala s Richardem. Důrazně jsme tedy mládež napomenuli, aby si před malými dětmi odpustili to, co by vidět neměly. S Janou nemáme žádný problém. Bála se, že se ozveme agentuře, přes kterou jsme ji najali, k tomu ale nemáme důvod. Musí však počítat s tím, že pokud budou mezi ní a naším synem nějaké problémy, jako chůva u nás skončí. Protože naše děti jsou pro nás na prvním místě.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články