Přitahují mě muži, kteří o mě nestojí. Jakmile o mě stát začnou, přestanou

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
atraktivnimuz
atraktivnimuz

Člověk chce být primárně šťastný. Nejšťastnější by měl být, když je zamilovaný. Samozřejmě opětovaně. Denisa však tenhle druh štěstí nikdy nepocítila. Nejšťastnější a nejzamilovanější je právě, když je zamilovaná nešťastně.

Denisa

Denise je 38 let, je vdaná, její manžel ji miluje, má dvě zdravé dcery a dobře placenou práci. Člověk by řekl, že žije ideální a šťastný život. Opak je ale pravdou. Denisa je nešťastná. Její manžel ji sice miluje a snesl by pro ni modré z nebe. Ona o to ale nestojí. Ani o jeho náklonnost. „Kdybychom spolu neměli děti a hypotéku, dávno bych ho opustila,“ svěřuje se Denisa.

Svého muže už několikrát podvedla. Žádný vztah jí ale nevydržel moc dlouho. S každým novým přítelem vydrží jen chvíli – dokud ho nedostane. Pokud ji její nový objev odmítá, snaží se ze všech sil ho získat. Je zamilovaná až po uši a klidně by byla ochotná se za ním přestěhovat třeba i na Severní pól. Je schopná to naplánovat do nejmenších detailů. Ve své hlavě si nepřipouští ani to, že děti by mohly její plány zkomplikovat. Asi podvědomě tuší, že se to stejně nikdy nestane. Jakmile totiž vyhlédnutý protějšek získá, přestává o něj stát. Tudíž by se žádné stěhování stejně nekonalo.

Petr

Poprvé si našla milence asi před 4 lety. Petr byl ženatý a oba si spolu užívali tajné milostné chvilky. Denisu vzrušovala ta představa, že je něčí milenkou. Její tajný přítel o ni stál, ale ne až tak, jak by ona chtěla. Byl ženatý a s Denisou si jen užíval. Jakmile se do ní ale zamiloval, začal žárlit a dokonce začal uvažovat o tom, že svou ženu opustí, Denisu její zamilovanost přešla. „Ještě párkrát jsme se pak sešli na nějakou rychlovku, ale už to nebylo ono. Už mě nepřitahoval,“ potvrzuje Denisa.

Diego

Podruhé se zamilovala na dovolené ve Španělsku do místního majitele plážové restaurace. „Píšeme si, ale většinou musím konverzaci zahájit já, on moc často nenapíše, reaguje převážně, jen když mu pošlu nějaké lechtivé fotky.“ vypráví smutně Denisa. A pokračuje: „Diego je tak úžasný a krásný chlap, myslím, že ho miluji.“ Ovšem Diego o Denisu nestojí. Strávili spolu jednu divokou noc a tím to pro něj skončilo. Ne tak pro Denisu. Ta si plánuje, jak ho získá a i s dětmi se za ním přestěhuje do Španělska.

Zdeněk

Zdroj: 123RF.COM

Aby na Diega aspoň trochu zapomněla, našla si dalšího partnera u nás, kousek od svého bydliště. „Ze začátku jsem do něj byla úplně zblázněná. Je to charismatický a chytrý chlap, je úžasný společník,“ popisuje Denisa úspěšného podnikatele Zdeňka, svůj nový objev. „Dokonce i mým kamarádkách se hodně líbil, podle nich bych s ním konečně mohla být šťastná.“ Ale jak už to u Denisy bývá, první schůzky byly skvělé. Jakmile ale pocítila, že o ni Zdeněk stojí a nejspíš se do ní i zamiloval, veškerá náklonnost z její strany byla ta tam. „Na Diega prostě nikdo nemá,“ povzdychla si v momentě, kdy jí došlo, že už o Zdeňka nestojí. A Diego stále nestojí o ni.

Práce

Podobné reakce začala zaznamenávat i v pracovní oblasti. Ve svém zaměstnání není šťastná. Už nějakou dobu si hledá práci novou. „Byla jsem na několika pohovorech, nadšená, těšila jsem se na změnu. Ale jakmile mi zavolali, že mě berou, přestala jsem o tu práci stát.“

Štěstí

Denisa potřebuje stále po něčem a po někom toužit. Jakmile to dostane, přestane to chtít. „Budu vůbec někdy šťastná?“ ptá se zoufalá žena, která stále nemůže najít v životě klid a rovnováhu.

Autor: Jana Janáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články