Petra (32): Rozbila jsem cizí manželství kvůli hloupé holčičí sázce

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
29800087 s
29800087 s

S mou nejlepší kamarádkou Májou jsme se jako vedoucí účastnily o prázdninách dětského tábora. Je to naše tradice už od osmnácti let. Do týmu jsme letos dostali nového hlavního vedoucího. Jmenoval se Honza. S Májou jsme uzavřely sázku, která ho nakonec stála manželství.

Obě máme vystudovanou pedagogiku a práce s dětmi nás moc baví. Byly jsme překvapené, když místo starého známého hlavního vedoucího přijel nový parťák. Jmenoval se Honza a byl jen o pár let starší než my. Od začátku jsme si všichni dobře rozuměli a v celém táboře panovala báječná atmosféra.

Když jsem se jednoho večera svěřila kamarádce, že se mi Honza líbí, vznikla ona nešťastná sázka. Mája navrhla, že když se mi ho podaří sbalit do konce tábora, tak ona překoná svůj panický strach z létání a vyrazí se mnou v zimě do Thajska surfovat. To byla výzva.

U jedné pusy nezůstalo

Byla jsem v té době bez přítele a vše brala jako zábavu. Točila jsem se kolem Honzy, nešetřila úsměvy a u táboráku se k němu nenápadně tiskla. Prvních pár dní byl k mým výzvám imunní a držel si kamarádský odstup. Jednou večer, když už celý tábor ztichl a rozešli se i vedoucí, zaklepala jsem na jeho dveře.

Zdroj: 123RF.COM

Otevřel mi a překvapeně na mě koukal. S nevinným úsměvem jsem řekla, že se mi ještě nechce spát a jestli si se mnou nechce dát trochu vína. Nesměle souhlasil a pozval mě dál. Povídali jsme si, smáli se a víno rychle zmizelo. Cítila jsem, jak mě přitahuje jako už dlouho žádný muž. Viděla jsem na něm, že se mu také líbím. Políbila jsem ho. Nebránil se. Pohltila nás vášeň a ráno jsme se probudili vedle sebe v jeho posteli.

Manželská přepadovka

Odpálila jsem rozbušku a touha nám přerostla přes hlavu. Další noc jsme opět strávili spolu. A tu další a další také. Poslední noc tábora jsme oba vnímali jako naši poslední. To jsme ale ještě netušili, co nás čeká. Když se naše těla opět spojila v tichu noci, která měla být naše poslední, otevřely se dveře Honzova pokoje a v nich stála jeho žena…

Těžké svědomí

Domů jsem se vrátila s hroznými pocity. Honza nikdy o své ženě nemluvil a nás s Májou vůbec nenapadlo, že by mohl být ženatý. Po měsíci mi od něj přišel mail. Psal, že jeho žena podala žádost o rozvod. Prý se do mě zamiloval a chtěl by mě víc poznat. Ještě jsem mu neodepsala. Na jedné straně k němu cítím silné pocity a toužím po jeho objetí, ale mám strašné výčitky svědomí. Navíc, když takhle snadno podvedl svou ženu, neudělal by to třeba i mně?

Autor: Svatava Pokorná


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články