Nina: Nemám ráda fyzický kontakt. Předstírám, že si to užívám, aby mě neopustil

od Nikola Jaroschová
Zdroj: 123RF.COM

Až do svých dvaceti dvou let jsem neměla přítele. Styděla jsem se za to. Holky v šestnácti se mi ve škole smály, protože každá už měla nějaký ten líbací zážitek. Já nechápala, co na tom kdo má. Navíc mi bylo jasné, že se jejich první lásky stejně rozpadnou. A tak jsem čekala na toho prince, se kterým si budu jistá, že první pusa bude navždy.

Až před rokem jsem potkala kluka, do kterého jsem se doopravdy zamilovala. Byl ke mně milý, pozorný, cítila jsem se v jeho přítomnosti úplně jinak. Mluvila jsem s ním o věcech, které jsem neprozradila nikomu jinému. Smála se s ním, provokovala ho, dokonce jsem mu sdělila své tajné tužby.

První polibek byl hrozně rozpačitý. Určitě si ho budu pamatovat navždycky

Zdroj: 123RF.COM

Nebylo to ani tak políbení, jako spíš delší pusa. Seděli jsme v čajce, bylo tam příjemné šero a já se mu opírala o rameno. Už ani nevím, jak jsem se s ním natolik sblížila. Najednou mi pootočil hlavu tak, aby mi viděl do obličeje. Pohladil mě po tváři a dal mi několikavteřinovou pusu na rty. Asi jsem neodpovídala příliš dlouho, protože se začal omlouvat.

Ačkoli jsem cítila, že je to pro mě něco nepřirozeného a vlastně se mi to ani nelíbilo, otočila jsem se k němu a políbila ho, abych utišila jeho omluvy. Chtěla jsem to, moje tělo se tomu ale tak nějak bránilo. Bylo mi ale trapné to přiznat.

Na polibky jsem si brzy zvykla. Při intimitě jsem úplně zničená

A tak jsme s Ivanem začali chodit. Brzy jsem si zvykla na polibky. Byly mi nepříjemné, ale zároveň mi dávaly jakýsi pocit toho, že mu na mně záleží. Brzy se ale ukázalo, že problém nebude jen s líbáním. Veškerý tělesný kontakt mi zkrátka přijde divný a necítím se dobře v intimních situacích.

Když s Ivanem spíme, jdeme rovnou na věc. Nechci žádné dotýkání ani dlouhou předehru. On si z počátku myslel, že mi tím třeba pomůže, ale opak je pravdou. Chci to mít hlavně co nejdřív za sebou. Samozřejmě si to neužiji ani trochu, k vrcholu se nedostanu, protože zkrátka ani nechci.

Ivan se snaží být ohleduplný, ale pořád je to chlap

Ivan moje problémy chápe. Navrhoval mi i sexuologa a vážně o něm přemýšlím. Je mi ho líto. On má milování rád, tak jako každý normální člověk. Ale se mnou to pravděpodobně není nic moc. Vždy mě začne něžně líbat a snaží se mě přesvědčit, že to bude dobré. A já jen přikyvuji a nechám ho, aby dělal, co chce.

Vím, že kdybych mu řekla, aby přestal, nechá toho. Bojím se ale, že kdybych s ním nespala vůbec, najde si za mě náhradu. Miluji ho a respektuji jeho potřeby. On miluje mě a neustále se mě snaží změnit. Obávám se ale, že můj přístup k tělesnému kontaktu nezmění ani ten, s kým chci strávit celý život.

Autor: redakce

Související články