Nikola (26): Utekla jsem z vlastní svatby. Těsně před obřadem mi sestra svěřila své tajemství

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
nevesta
nevesta

Svatební den je pro každou ženu jedním z nejkrásnějších v jejím životě. Pro Nikolu je to naopak jedna velká černá skvrna. I ona se měla vdávat a myslela si, že tento den D bude tím nejkouzelnějším v jejím životě. Výjimečný den to byl, ale z úplně jiného důvodu. Přečtěte si její příběh, který vás v mnohém překvapí – stejně jako překvapil nás.

Na svatbu jsem se těšila!

Nikola začíná své vypravování přiznáním, že byla ze své svatby na větvi. Která nevěsta by nebyla, že? Všechny ty přípravy a plánování pro ni na jednu stranu představovaly stres, na druhou stranu se ale nemohla dočkat, až si vezme svého přítele Tomáše, se kterým byla už pět let.

„Když mě Tomáš požádal o ruku, myslela jsem si, že vtipkuje. Je to věčný šprýmař a člověk nikdy neví, co od něho čekat,“ vypravuje Nikola a na tváři se jí na maličký okamžik objeví úsměv. Pak ale její výraz opět zvážní a ona pokračuje. „Nemohla jsem se dočkat, až si ho vezmu. Myslela jsem si, že je to muž mého života.“

Zdroj: 123RF.COM

Konečně jsem se dočkala!

„Najednou to bylo tady. Můj svatební den! Od rána byli všichni v jednom kole, zná to určitě každá nevěsta, ten den prostě čas plyne úplně jinak,“ popisuje Nikola, jak probíhaly přípravy v její svatební den. „Přijela jsem do obřadní síně jako první, měla jsem se schovat v jedné místnosti a být tzv. utajená nevěsta, všichni mě měli vidět, až když vkročím do uličky,“ vysvětluje a na chvilku se zasní. Vymyšlené to měla pěkně, ale její sestra měla na srdci jedno velké tajemství. A rozhodla se ho pustit na světlo světa zrovna v den, kdy se Nikola měla vdávat.

„V místnosti se mnou čekala moje starší sestra Pavla. Pomáhala mi ještě s líčením a upravovala šaty. Už od rána se mi zdála nervózní a já si naivně myslela, že je to mou svatbou. Spletla jsem se,“ přiznává Nikola se sklopeným pohledem.

To dítě je jeho!

Zdroj: 123RF.COM

Nikolina sestra byla v tu dobu těhotná. Čekala miminko, ale rodině neřekla s kým. Prý to byla známost na jednu noc, která se trochu zvrtla. Alespoň tak to prý Pavla sestře i celé rodině tvrdila. Nikola však jen pár minut před obřadem zjistila, kdo je vlastně otec sestřina dítěte.

„Najednou jsem si všimla, že sestra pláče. Zpočátku mě to dojalo, bylo krásné, že můj svatební den tak prožívala! Jenže ona neplakala dojetím, plakala pod tíhou svého svědomí a rozhodla se, že si uleví. Přiznala, že to dítě, které už půl roku nosí pod srdcem, čeká s mým nastávajícím manželem,“ říká Nikola a odhaluje nám tak hlavní zápletku celého příběhu. Její sestra byla těhotná s jejím přítelem – skoro manželem. A to byl pořádný šok!

Utekla jsem z vlastní svatby!

„Musela jsem pryč,“ popisuje nám Nikola, jak situace pokračovala. „Strašně mi to ublížilo, bylo mi zle, chtělo se mi zvracet. Utekla jsem ze své vlastní svatby, nasedla jsem do auta a ujela. Zastavila jsem se až za městem, kde jsem začala brečet. Byla to pro mě strašná rána,“ přiznává se smutkem v hlase.

Ze svatby nakonec sešlo. Nikola si odmítla vzít muže, který spal s její sestrou a nyní s ní čekal dítě. I on se ke všemu přiznal, ale k ničemu mu to nebylo. Nikola jejich vztah ukončila a na závěr svého vypravování dodává, že citelně ochladl i její vztah k sestře. Není si totiž jistá, jestli jí to vůbec kdy dokáže odpustit.

Nikola, Zlín

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články