Natálie (23): Zamilovala jsem se do nového matčina přítele. Ta o tom zatím neví

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
42558942 s
42558942 s

Láska si v životě nevybírá a poručit se jí nedá. Někdy ovšem dokáže taková láska pěkně zamotat s rodinnými vztahy a životem. Žily jsme s mámou a sestrou samy, až donedávna, kdy si mamka našla přítele a postupně ho nastěhovala k nám.

V té době mi bylo 22 a sestře 23 let. Ano, Marek u nás bydlí už asi rok. S mámou ale chodili nějakou dobu ještě i předtím. Mamce je 40 a Markovi 32. Ten věkový rozdíl na nich ale není nijak vidět, mamka byla vždycky kočka.

Nový přítel pro mámu

Ze začátku mi Marek přišel jako vetřelec, který nám narušuje naši holčičí pohodu. Časem jsem si na něj ale zvykla, asi se mi také ustálily pubertální hormony. A přestala jsem na něm hledat jen to špatné. Zjistila jsem, že je to vlastně fajn chlap. Spíš, než jako náhradního tatínka, jsme ho se sestrou braly jako kamaráda. Dalo se s ním mluvit o všem, je to sebevědomý a inteligentní chlap. Však mamka by si nenabrnkla nějakého hlupáka.

Marek a já máme jednu společnou zálibu – hory a skály. Marek navíc lezl po skálách a i lezeckých stěnách. A protože mamka tomuto sportu neholduje, začal brát jako parťáka mě. Dřív mi to mamka nechtěla moc dovolit, pustila mě maximálně na umělou stěnu. S Markem se o mě ale tolik nebála a když věděla, že budu s ním, začala mě pouštět i na skály.

Paradoxně právě to, že chtěla, abych byla s Markem co nejčastěji, se nám všem pěkně vymstilo.

Zdroj: 123RF.COM

Když se zamiluje dívka

Marek má díky lezení také skvělou postavu a pevné ruce. Jako chlap mě začal přitahovat po všech stránkách, čím dál tím víc. Brzy jsem začala mít pocit, že i já jemu se líbím a nemohla jsem se tomu pocitu ubránit. Musela jsem na něj myslet stále častěji. A mamka byla ráda, že si s jejím novým přítelem tak dobře rozumím.

Jednou, když byla mamka v práci a sestra u svého přítele, byli jsme s Markem sami doma. Dali jsme si trochu vína a pak se to stalo. Vyspali jsme se spolu. Nebyl to můj první, ale rozhodně můj nejlepší. Milování s kluky v mém věku se s milováním s dospělým mužem nedalo vůbec srovnávat.

Od té doby jsme se začali tajně scházet a mamku spolu podvádíme.

Je mi strašně. Ubližuji své milované mamince, i když ona o tom ještě neví. Ale ani mně není nejlíp, když vím, že Marek spí s mou mámou ve vedlejším pokoji. Vlastně mě podvádí s mým vědomím a souhlasem. Vůbec nevím, jak dlouho tohle ještě vydržím.

Sestra na to přišla. Nevím, jak, ale ví to. Nenávidí za to Marka a o mně si myslí, že jsem naivní husa. Tvrdí, že Marek jen sprostě využívá toho, že může mít dvě ženské pod jednou střechou. Já ale vím, že mě miluje a mamce nechce ublížit. Ani já nechci. Ale nevím, jak dlouho to takhle všechno ještě zvládnu. Mamce se snažím vyhýbat, nemůžu se jí podívat do očí. Je tak zamilovaná a šťastná.. A já jsem zamilovaná taky, ale nešťastná.

Autor: Redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články