Monika (45): Přítel mi tvrdil, že každou středu chodí sportovat. Po půl roce jsem zjistila, že mi lhal, a vyhodila jsem ho z bytu

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
zena 4
zena 4

Adam se jevil jako dokonalý chlap. Krásný, silný, milý a vtipný. Všechny ženy mi ho mohly závidět. Kdo by nechtěl muže, který pravidelně jednou za týden chodí do posilovny a pracuje na svém vzhledu? Byla jsem z něho unešená, než jsem zjistila, jak se věci doopravdy mají.

Vždy ve středu přišel Adam z práce, vyměnil tašku s notebookem za sportovní brašnu a šel cvičit. Párkrát jsem se vnucovala, že půjdu s ním, ale on si vždycky našel nějakou výmluvu, proč bych jít neměla. A tak jsem mu půl roku věřila, že chodí posilovat.

Rozhodla jsem se ho překvapit a vyrazila za ním do fitka

Zdroj: 123RF.COM

Jednou jsem měla zkrátka nudný den, a tak mě napadlo, že bych Adama přece jenom překvapila, kdybych se v posilovně ukázala. Oblékla jsem si legíny, přiléhavý nátělník a vyrazila do jediného fitcentra ve městě. Jenomže Pavla jsem nikde neviděla. Ani potom, co jsem se na něho ptala místních trenérů, mi nikdo nebyl schopný říct, že by ho znal.

Prvně mě napadlo, že možná chodí do jiné posilovny. Nikdy jsem se ho na to vlastně neptala, brala jsem jako samozřejmost, že chodí do té, která je nejblíž. Volala jsem mu proto, abych se zeptala. Odpověděl mi, že v našem městě je pouze jedna posilovna a že je samozřejmě v ní. Bylo mi jasné, že je s jinou a celý ten půlrok mě podvádí.

Než přišel domů, sbalila jsem mu všechny věci

Zdroj: 123RF.COM

V telefonu jsem na sobě nedala nic znát. Vlastně jsem si potřebovala promyslet, co dál. Než jsem došla domů, měla jsem jasno. Zabalila jsem jeho oblečení a osobní věci do kufru a postavila je přede dveře. Když se vrátil, o tašky zakopl a laškovně se mě zeptal, kam se stěhujeme. Když se dozvěděl, že se stěhuje jenom on, snažil se mi všechno vysvětlit.

Mě ale jeho vysvětlení nezajímalo. Půl roku jsem si myslela, že mám dokonalého chlapa. Místo toho mě každou středu podváděl bůh ví s kým. Rozhodla jsem se, že je mezi námi konec.

Několikrát mi ještě ten měsíc volal a snažil se mě přesvědčit, že o nic nešlo. Když jsem ho nadále ignorovala, po čase to vzdal. Jestli nakonec zůstal se svou milenkou, nebo si našel další hloupou přítelkyni, kterou by mohl podvádět, to netuším. Rozhodně ale vím, že už nikdy nebudu žádnému muži na sto procent důvěřovat.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články