Monika (34): Partner mě v posteli překvapil nečekaným chvatem. Vyzkoušejte ho a budete u vytržení

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
zena zasnena
Zdroj: Shutterstock

V posteli jsem toho zažila už hodně, přesto mě přítel Michal dokázal dostat na kolena. Během jedné naší intimní chvíle totiž přišel s něčím, z čeho jsem byla doslova u vytržení.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Považuji se za člověka, který rád experimentuje – především pokud jde o postel. Zkusila jsem toho dost a donedávna si myslela, že není nic, co by mě dokázalo překvapit.

V posteli jsme dokonale sehraní

I když většina lidí říká, že na sexu nestojí svět, pro mě je to naopak jedna z věcí, na kterých si zakládám. Pokud to v některém z mých vztahů nefungovalo v posteli, šla jsem o dům dál.

Moje kamarádky to nechápaly. Ony by byly schopné zůstat ve vztahu s muži, kteří jsou sice hodní, vydělávají pěkné peníze nebo jsou vážně sexy, ale v posteli nestojí za nic. A to já ne.

Proto jsem byla ráda, že je Michal nejen sympaťák každým coulem a navíc neskutečný fešák, ale že jsme v posteli dokonale sehraní. Když jsme se milovali, andělé tančili!

Myslela jsem, že jsem zažila všechno

Ještě donedávna jsem si sama o sobě tak trochu neskromně myslela, že pokud jde o sex, není asi nic, co bych nezkusila.

Byla jsem vždycky otevřená a se svými sexuálními partnery zkoušela ledasco. I přesto se ale stalo, že mě Michal dokonale zaskočil.

Po tom zážitku jsem neměla slova!

Opět se mezi mnou a Michalem schylovalo k něčemu velmi příjemnému. Když jsme v posteli my dva, vždycky to stojí za to.

Michal se chtěl toho večera ujmout hlavní role. Nevadilo mi to, ne vždycky to musím být nutně já, kdo udává směr.

Pošeptal mi, že chce zkusit něco, co jsme spolu ještě nedělali. Krátce nato mi vysvětlil, o co jde, a já byla hodně překvapená. Měl pravdu, tohle jsem ještě nezkusila!

Když bylo po všem, došla mi slova. Ten zážitek byl natolik intenzivní, že jsem jen ležela vedle svého přítele, zhluboka oddychovala a v myšlenkách se vracela k tomu, co se to právě stalo?!

Zkuste to taky!

Už jste se někdy milovali bez rukou? Já poprvé s Michalem a nic intenzivnějšího jsem ještě nezažila. Kdo nezkusil, tomu doporučuji!

Na první pohled se to možná jeví jako nic moc zážitek. Ale když z intimní chvíle vyřadíte ruce, musíte svému partnerovi jejich absenci vynahradit jinak – třeba pusou nebo jazykem. A to je teprve jízda!

Milování bez rukou zařazujeme často. Michal mě tím zaskočil, ale rozhodně mile.

Autor: Natálie Kabourková

Související články