Monika (27): Jsem těhotná, teď nevím kterému z nich to říct

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tehotna zena
Tehotna zena

Nikdy jsem si nemyslela, že je reálné vést nějaký dvojí život. Tedy do chvíle, než jsem se zamilovala do dvou mužů současně. Z počátku to byl s oběma mladíky jenom takový flirt. Ani jeden z nich nikdy nebyl u mě doma, samozřejmě nemá ani jeden z nich ponětí o tom, že se scházím ještě s někým dalším. Jenomže mi celou záležitost začaly komplikovat nejprve pocity a potom také skutečnost, že čekám dítě.


Karel

Nejdřív jsem potkala Karla. Vlastně jsem se s ním seznámila přes internetovou seznamku. Nezávazně jsme spolu zašli ven, padli si do oka a od té doby se už asi půl roku scházíme. Několikrát jsme byli u něho v bytě, naše schůzky byly zpočátku více o milování než o pocitech. Jenomže poslední dobou mě začal zvát do kina, na večeře, povídáme si víc o našem soukromí a jeho povaha mě přitahuje.

Zdroj: 123RF.COM

Karel je vysoký, pohledný mladík, který velmi rád čte, sleduje akční filmy, věnuje se počítačům a neustále mě dovede překvapovat svými historkami o nadpozemských jevech, které jsem díky němu začala vnímat jako něco, co skutečně existuje. Stejně tak, jako lásku, o které jsem donedávna jenom četla v knihách, ale teď tak nějak cítím, že s ním jsem opravdu šťastná.

Martin

Jenomže to jsem i v přítomnosti Martina. Vlastně jsem se s ním dala dohromady, protože milování s Karlem už mi nestačilo. Začala jsem si s ním asi o čtrnáct dní později, než s prvním přítelem. Martin je můj kolega z práce. Má vysportovanou postavu, je velmi pohledný a na první pohled bohatý. O čtení se moc nezajímá, raději chodí do posilovny a vede společenský život, rád se napije. Přitahuje pozornost spousty dívek, má zkrátka tak nějak to, co chlapci jeho typu používají, aby si našli tu dokonalou přítelkyni. On si asi myslí, že jsem to já a já začínám věřit tomu, že ho miluji.

Nečekaná zpráva

Otěhotněla jsem, ačkoli jsem si jistá, že s oběma partnery používáme ochranu. Někdy se zkrátka stane, že kondomy nejsou zcela stoprocentní. Jenomže jelikož se s nimi scházím na střídačku a s každým spím několikrát týdně, nemám tušení, který z nich je otcem.

Myslím, že bych se měla rozhodnout a druhý vztah ukončit dřív, než se mi to vymkne z rukou. Na obou mi záleží a začínám mít teď strach, že kdyby se o mém tajemství dozvěděli, skončím jako svobodná matka s dítětem a dvěma muži, které miluji, zatímco oni mě k smrti nenávidí. Vůbec nevím, co bych ve své situaci měla dělat.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články