Marie (52): Na dovolené jsem se zamilovala do mladého cizince, opustila jsem kvůli němu úplně všechny

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena50let
zena50let

Všichni moji nejbližší přátelé by mě popsali jako klidnou a vyrovnanou manželku a matku. Se svým mužem už jsem třicet let, děti nám dávno odrostly a nám zbývá jen si užívat života. Proto jsme se s manželem nedávno rozhodli, že své peníze už nebudeme vkládat do majetku, ale raději začneme cestovat. Poslední dovolená ale změnila můj život k nepoznání. Přátelé mi říkají, že jsem jiná, já se ale cítím lépe, než kdy dřív.

Vyrazili jsme na Korfu

Řecké ostrovy jsem si zamilovala. Byl tu klid, teplo, tyrkysové moře a s mužem jsme se na toto místo rádi vraceli. Pokaždé jsme cestovali na jiný ostrov a o naší poslední dovolené jsme vyrazili objevovat Korfu. Čekal nás nádherný hotel na pláži, zářivý písek a vůně oliv. Stejným překvapením pro nás byla hotelová restaurace, protože jsme zjistili, že většina číšníků dokonale ovládá náš jazyk. Majitelem byl Čech a my jsme si mohli s personálem popovídat.

Zamilovala jsem se do číšníka

Zdroj: 123RF.COM

Když jsme s manželem ráno snídali, zůstal můj pohled upřený na jediné místo. U vedlejšího stolu zrovna uklízel nádobí jeden z číšníků, kterého jsem viděla úplně poprvé. Můj muž se právě zvedl a odešel na toaletu. Číšník se na mě usmál a ptal se, jak se nám Korfu líbí. Díval se na mě svýma čokoládovýma očima a upřímně se usmíval. Chvíli jsme si povídali a já pořád myslela jen na to, jak mu to sluší. Manžel byl pryč delší dobu, tak jsem ho poprosila, zda by nám nezabalil pár toastů na cestu lodí, kterou jsme od včerejška plánovali.

Stalo se něco, co mi obrátilo život vzhůru nohama

Odvedl mě do kuchyně a začal balit ovoce a toasty do svačinových pytlíků. Konverzace se nadále rozvíjela a já jsem se po tolika letech upřímně nasmála. Když jsem přebírala svačinu z jeho ruky, najednou se naklonil a políbil mě. Bylo to nečekané, ale mnohem víc mě vyděsilo, jak se mi to líbilo. Odešla jsem a manželovi jsem nic nepřiznala. Po zbytek dne jsme byla nesvá a snažila jsem se přijít na to, co se právě stalo.

Začali jsme se tajně scházet

Potřebovala jsem ho zase vidět. Tak jsem svému muži řekla, že bych se ráda o samotě prošla podél pláže. S tím mladým číšníkem jsme se opět sešli a vše se to opakovalo každý večer. Našemu románku měl být konec po osmi dnech, kdy jsme odletěli domů. Doma mě však čekalo mnohem větší překvapení.

Když jsem se připojila na sociální sítě, měla jsem od něj spousty zpráv, které mě nabádaly, abych se vrátila a zkusila žít u něj. Nikdy jsme neudělala tak spontánní rozhodnutí jako tehdy. Zabalila jsem všechno potřebné a tajně jsem odletěla zpět. Od té doby spolu žijeme v malém domku poblíž hotelového rezortu, jsem šťastná, ale stále bojuji se vzpomínkami na rodinu a přátele.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články