Klára (30): Na svatební noc přizval i tchyni. Nad tím, co se dělo pak, vám zůstane rozum stát

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
prekvapive prani zena
prekvapive prani zena

Svatební noc má být oslavou lásky. Na rozdíl od svatebního obřadu už ale tak trochu počítáme s tím, že to bude oslava velmi intimní a rozhodně bez přítomnosti rodičů. Ne vždycky to tak ale doopravdy je.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Když Klára poznala svého manžela, skoro okamžitě se do něj zamilovala. Byl to přesně ten muž, jakého si vysnila už jako malá holčička. Když přišla žádost o ruku, nadšeně souhlasila. To ale ještě netušila, co ji čeká.

Láska jako trám

Hned, když jsem svého tehdy ještě budoucího muže poprvé viděla, věděla jsem, že to je ON. Nastoupila jsem jako asistentka do firmy, kde pracoval.

Byli jsme od začátku v téměř každodenním kontaktu a jiskření mezi námi bylo očividné. Nevyústilo ale v žádné nemístné návrhy v kuchyňce, ale, jak jsem doufala, v galantní pozvání na večeři.

A Radek prostě věděl, co se patří. Před naší první schůzkou mi poslal květiny, při večeři mi skládal decentní komplimenty, okouzloval mě neskutečným přehledem a na závěr večera mi skoro stydlivě řekl, že by si moc přál, aby naše schůzky pokračovaly.

Byl úplně jiný, než všichni muži, které jsem před ním poznala. Nic pro něj nebyl problém a vždycky na něj bylo spolehnutí.

Věděl, kdy je ta správná chvíle na večer ve dvou u filmu a kdy vyrazit na protančenou noc do klubu. Bavila jsem se s ním jako nikdy v životě, a když mě po roce požádal o ruku, okamžitě jsem souhlasila.

K velké lásce patří velká svatba

Radek i já jsme měli oba spoustu přátel. Přáli jsme si velkou svatbu, na kterou bychom je mohli všechny pozvat. Vybrali jsme si proto krásný statek na jihu Čech, opravený právě pro takové účely.

Měl být rezervovaný jen pro nás a nehrozilo, že bychom při noční párty někoho vyrušovali. Široko daleko kolem se totiž táhly jen lány polí a nejbližší vesnice byla vzdálená několik kilometrů.

Přípravy nám zabraly asi půl roku a já byla nadšená, že se Radek chce aktivně zapojovat do všeho toho plánování. Vymýšleli jsme společně zábavu, vybírali fotografa i kapelu, přemýšleli o jídelníčku.

Vdávala jsem se s pocitem, že si beru toho nejlepšího muže na světě. Svatba byla nádherná a přesně taková, jakou jsem si ji vysnila. Všichni se dobře bavili, hudba byla skvělá, jídlo také. A já si říkala, že tenhle den prostě nemá chybu.

Když už čas pokročil a hosté se rozešli do svých pokojů, odebrali jsme se do našeho svatebního apartmá.

Chystala jsem překvapení, překvapil ale on mě

Radek, který toho celkem dost vypil, se smál a vykřikoval, že to byl nejlepší večer jeho života. Když jsme dorazili do pokoje, přitočil se ke mně a zamumlal, že tomu všemu chybí už jen jedna věc, kterou má moc rád. Řekla jsem, že mu ji ráda splním, a zmizela jsem v koupelně.

Na svatební noc jsem si totiž přichystala pro Radka překvapení. Koupila jsem si to nejvíc svůdné prádlo, jaké jsem objevila.

Všude samá krajka, která odhalovala víc, než zakrývala. Chvíli jsem si ještě svůj outfit prohlížela v zrcadle a nakonec jsem spokojeně vyšla z koupelny zpět do pokoje.

Moje představy ale v tu chvíli vzaly své. U stolu v našem svatebním apartmá seděla s Radkem moje tchyně. Radek právě míchal balíček karet a vykřikoval něco o tom, že největší radost je pořádná partička mariáše. Tchyně mu přizvukovala a mávala na mě, ať si k nim přisednu.

Krve by se ve mně nedořezal. Stála jsem tam skoro nahá před svým manželem a svou tchyní, kteří se ani trochu nedivili tomu, co mám na sobě, a soustředěně se probírali kartami. Připadala jsem si jako úplný blázen.

Mám chuť se s tebou rozvést!

Kdyby nebyl náš statek tak na samotě, asi bych utekla. Rychle jsem se zahalila do županu a vběhla zpátky do koupelny, kde jsem se převlékla do noční košile. Pořád jsem tak trochu doufala, že by to mohl být nějaký špatný sen.

Když jsem ale znovu vyšla z koupelny, ti dva tam pořád seděli a hráli karty. Radek mi znovu a už trochu netrpělivě řekl, ať si sednu k nim, ale to už moje nervy nevydržely. Vykřikla jsem, že mám chuť se s ním zase rozvést a šla jsem si lehnout.

Radek s tchyní se na sebe podívali a tchyně se po chvíli zvedla a beze slova z pokoje odešla. Radek si lehl vedle mě, ale mě už všechny romantické nálady opustily. Chvíli se mi omlouval, ale nakonec jsme pod náporem událostí i alkoholu usnuli.

Když jsem se ráno probudila, na stole už nebyly karty, ale snídaně a čerstvá káva. A za stolem Radek, který se zase tak povědomě červenal, znovu se omlouval a vyznával mi lásku. Zhluboka jsem si oddechla, napila se kávy a políbila ho.

Koneckonců, včera jsem mu slíbila, že s ním budu v dobrém i ve zlém, a všechno, co jsem s ním za tu dobu, co se známe, prožila, bylo dobré. Jedna partička mariáše nám to přece nemůže zkazit.

Autor: Daniela Jílková


Související články