Komerční sděleníRodina a vztahy

Jak jsem si vybírala erotickou pomůcku…

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
Vyber eroticke pomucky
Vyber eroticke pomucky

Bohužel, více než půl roku jsem bez partnera. Prvních několik měsíců jsem zvládala bez jakékoliv sexuální aktivity, protože jsem se ponořila do práce, ovšem čím dál více mi uspokojení a několikanásobné orgasmy jednoduše chybí. Prvně jsem uvažovala nad kamarádem „s výhodami“, ale nakonec jsem si uvědomila, že takové řešení by mi příliš nevyhovovalo, a proto jsem se rozhodla nahradit dočasně partnera v ložnici erotickou pomůckou. Ženy, pokud se bojíte objednat si nějakou hračku pro dospělé, třeba vám následující řádky dodají odvahu.


Doposud jsem v šuplíku neměla ani obyčejný vibrátor, který mají snad všechny moje kamarádky v okolí. Prostě jsem se styděla si něco takového pořídit, ovšem momentálně je touha po potěšení v posteli silnější než stud.

Kdo by mi mohl poradit?

V první řadě potřebujete internetový obchod, odkud si erotické pomůcky objednáte. Já jsem hledala takový, který by se něčím od těch ostatních odlišoval. Co se cen týče, jsou vesměs ve všech online obchodech stejné. Přístup personálu je však markantně odlišný. Jakožto začátečnice jsem potřebovala odbornou radu, nicméně někteří mi vůbec neodepsali.

Zdroj: 123RF.COM

Vybrala jsem si nakonec nezávislé testery ero-hraček Lascivní.cz, jenž na trhu působí od roku 2010. Důvod? Snad nejvíce mě nadchla skutečnost, že patnáctičlenná redakce nabízela reálné recenze s vlastními fotkami a videi, což mě opravdu zaujalo. Znáte snad ještě něco jiného, jenž vám poskytne opravdové recenze na erotické pomůcky?

Stejně tak se redakce zabývá tím, jaké mají uživatelé problémy se sexem. Snaží se poradit vhodné pomůcky, které by zákazníkům okořenily sexuální život. Podobně poradila redakce i mně, když jsem se ptala, jaké existují womanizéry.

Proč jsem si vybrala womanizér a ne vibrátor?

Pravděpodobně vás zajímá, proč jsem si namísto klasického vibrátoru vybrala womanizér. Vůbec bych nevěděla, že něco takového existuje, dokud bych nenarazila právě na článek v magazínu Lascivní.cz. Womanizér je totiž hračka, která rozmazluje klitoris, což mi přišlo mnohem zajímavější než vibrátor. Pro mě je womanizér jako stvořený, neboť orgasmu dosahuju hlavně při dráždění klitorisu. Dokonce se mi podařilo zažít první mokrý orgasmus, který jsem s žádným partnerem nikdy neměla.

Když jsem se podívala na womanizéry na trhu, nestačila jsem se divit, kolik druhů existuje. Výhodou ale je, že u každého výrobku na Lascivní.cz, naleznete odkaz na recenzi, a tak jsem si jich několik prošla. Vybrala jsem si nakonec womanizér W500 Pro, jenž je označován za krále celého segmentu, neboť perfektně padne do ruky a nabízí kolébkový přepínač intenzity. Dámy, vyzkoušejte tuto hračičku i vy. A klidně si ji přizvěte do ložnice, i když máte partnera. Určitě se místo na hrátky najde.

Autor: Redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články