Hedvika (34): S milencem jsme vyzkoušeli něco, čím pak potěšil manželku. Vsadím se, že tohle by se líbilo i vaší ženě

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena zrz
Zdroj: Shutterstock

I když je osm let vdaná, dva roky udržuje poměr s milencem. Podle Hedviky s Jonášem zažívá věci, které jí manžel Tomáš nedokáže nabídnout. Proto je k životu potřebuje oba dva.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

I Jonáš je ženatý. Hedvičin manžel ani Jonášova žena nemají o jejich dvouletém románku sebemenší tušení. Hedvika je přesvědčena, že to takhle vyhovuje všem.

Jsou jako nebe a dudy

Hedvika svého manžela Tomáše popsala jako usedlého a střídmého muže, kterého sice miluje, ale v posteli se s ním nudí. Není totiž pro žádné experimenty.

„Můj manžel je sice milionový, pokud jde o naše děti nebo chod domácnosti, ale v ložnici je to dřevo. Navíc to ani moc nevyžaduje, tedy na rozdíl ode mě,“ dodává.

Proto si před dvěma lety našla ženatého milence Jonáše, se kterým si v intimním životě dokonale padli do noty. Podle Hedviky jsou ti dva jako nebe a dudy.

Spokojená manželka = spokojený manžel!

S výčitkami svědomí se Hedvika nepotýká. Je totiž přesvědčena, že takhle to vyhovuje všem a všichni z toho mají užitek.

„Jsem toho názoru, že manželství klape v případě, kdy ani jedna strana nestrádá,“ vysvětluje. „Když si uspokojení hledám jinde, jsem pak spokojená, a tím pádem je spokojený i manžel. A podobně je to i u Jonáše doma, takhle je to prostě super,“ pochvaluje si.

Zkusili jsme spolu něco, co pak zkusil i se svojí ženou

Mezi Hedvičinými řádky jsme se dočetli také o tom, co se svým milencem Jonášem zkusila. Byla z toho tak nadšená, že mu dokonce poradila, aby to zkusil i se svojí ženou.

„Jsem si jistá, že by se to líbilo každé ženě, a pokud chce muž svoji partnerku potěšit, měl by zkusit to, co jsme s Jonášem zkusili my,“ píše odvážně.

Byla jsem z toho úplně vedle!

Podle Hedviky je každá žena tak trochu romantička a dokáže ocenit, když se její partner vytasí s něčím pořádně romantickým. Ani ona totiž není jiná!

„Jonáš mi slíbil překvapení, těšila jsem se, co si na mě vymyslel,“ píše. „Vyvezl mě za město, kde je krásná příroda, pak jsme se kousek prošli a došli na místo, kde byla mýtinka s úžasným výhledem,“ popisuje Hedvika.

Tam Jonáš vytáhl deku a s Hedvikou si udělali piknik. Jídlo připravil sám. Hedvika se nestyděla napsat, že z toho byla úplně vedle!

Líbilo se to i jeho ženě

Na první pohled zdánlivá maličkost v Hedvice zanechala silný dojem, proto Jonášovi doporučila, aby vzal na piknik i svoji ženu.

„Vyprávěl mi, že byla u vytržení. Něco takového od něho nečekala a večer pak stál za to,“ píše Hedvika, s čím se jí milenec svěřil. „Zkuste to se svojí ženou také, bude určitě nadšená!“

Autor: Natálie Kabourková


Související články