Hanka (32): Přítel mi po rozlučce se svobodou řekl, že si mě nevezme. Zamiloval se do jiné ženy

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
zoufala zena
zoufala zena

Příprava svatby se blížila ke konci. Všechen stres už jsme mohli hodit za hlavu, protože jsme úspěšně vše zařídili. Naše svatba měla být na krásném zámku a oběd pro rodinu v blízké restauraci s romantickou venkovní zahrádkou u jezera. Zbývalo jediné, a to užít si rozlučku se svobodou. Já jsem se domluvila s kamarádkami a vyrazili jsme na výlet k moři. Můj přítel Filip to pojal ve velkém a rozhodl se s přáteli pro divokou párty. To, co se tam stalo, jsem nečekala ani v nejhorším snu.

Den před rozlučkou jsme byli plní lásky

Balila jsem kufr, protože jsme se s děvčaty chystaly do Itálie. Měly jsme tam pobýt týden a den po návratu vyrazit na svatbu. Vše bylo perfektně naplánované. Filip okolo mě radostně poskakoval, a stále mluvil o tom, jak se těší na náš den. Plánování své vlastní rozlučky nechal na svých přátelích a řekl, že se nechá překvapit. Nevěděl, kdo bude pozvaný a jaký ho čeká program. Já jsem si byla jistá, že to bude party plná striptérek, alkoholu a divokého tance, protože jsem znala jeho kamarády.

Zdroj: 123RF.COM

Přestal se mi ozývat

Odjely jsme s děvčaty na dovolenou a užívaly jsme si sluníčka. Právě jsem na pláži popíjela koktejl, když mi přišla nečekaná a bolestivá zpráva. Byla od Filipa a celkem jasně říkala, že s naší svatbou je konec. Zažila jsem takový šok, že se mnou holky musely zatřást. Nakonec jednu z nich napadlo, že se jedná o klasický předsvatební žertík a snažila se celou situaci uklidnit. Já jsem se trochu nervózně zasmála, ale pořád jsem byla nejistá. Snažila jsem se Filipovi dovolat, ale nešlo to. Pořád byl obsazený a já doufala, že stále popíjí s kamarády a o této zprávě nemá tušení.

Vrátila jsem se o den dříve

Zdroj: 123RF.COM

Filip mě za celou dobu nekontaktoval. Byla jsem nervózní, proto jsme se vrátily o den dřív. I když jsem mu několikrát volala, nečekal mě na letišti, a dokonce ani doma. Začínala jsem propadat panice, ale stále jsem se uklidňovala tím, že ho jistě najdu ještě opilého s přáteli. Po dlouhých hodinách se mi konečně ozval. Tentokrát mi zavolal. Když jsem vyděšená zvedla telefon, na druhé straně se ozval někdo jiný. Byl to dívčí hlas, který jsem hned spolehlivě poznala.

Volala mi Filipova ex přítelkyně

Volala mi bývalá dívka mého přítele, a když jsme uslyšela její hlas, měla jsem slzy na krajíčku. Tvrdila, že mi musí Filip něco říct. Najednou jsem v telefonu uslyšela jeho roztřesený hlas, který se omlouval a tvrdil, že si mě nemůže vzít, protože mě nemiluje. Oznámil mi, že stále něco cítí ke své ex přítelkyni, a to pro mě bylo jako bodnutí nožem. Ihned jsem zavěsila, zabalila věci a odjela k rodičům. Od té doby jsme spolu nemluvili a já stále léčím své rány.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články