Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Gabriela (44): Kamarádka přede mnou měla tajemství. Když jsem zjistila pravdu, zavrhla jsem ji

od Adéla Vocetková
Zdroj: 123RF.COM

Gabriela a Jana byly kamarádky už od střední školy. Vždycky spolu skvěle vycházely a jedna o druhé věděla prakticky úplně všechno. Až do chvíle, než Gabriela zjistila, že má před ní kamarádka jedno šílené tajemství.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Gabriela nám poslala e-mail, ve kterém popsala důvod, proč skončilo dlouholeté přátelství dvou ještě donedávna nerozlučných kamarádek. Pravda vás jistě zaskočí stejně jako nás.

Jedna druhé jsme vždycky říkaly pravdu

Gabriela a Jana se seznámily před necelými třiceti lety, když obě dvě nastoupily na střední školu, kde se chystaly studovat obor kuchařiny. Tehdy se z nich staly nejlepší kamarádky. „Jana byla vždycky mým nejbližším přítelem,“ začíná vyprávět Gabriela. „Vzájemně jsme jedna o druhé věděly naprosto všechno. Nic jsme před sebou netajily,“ vysvětluje.

Kamarádka mi čtyři roky lhala do očí

Teprve před nedávnem se dlouholeté kamarádství, o kterém si blízcí přátelé obou žen mysleli, že potrvá do konce života, definitivně rozpadlo. „Myslela jsem, že o Janě vím všechno,“ píše Gabriela, „ale spletla jsem se. Čtyři roky mi lhala přímo do očí,“ svěřuje se. „Tím, co Jana udělala, definitivně pohřbila naše přátelství.“

Když jsem zjistila pravdu, chtělo se mi zvracet

Jakmile Gabriela zjistila, jaké tajemství před ní kamarádka roky skrývala, udělalo se jí zle. Ani v tom nejhorším snu ji totiž nenapadlo, že by něčeho takového byla schopná. „Jana se mi přiznala, že má už čtyři roky poměr s mým nejmladším synem,“ odhaluje Gabriela důvod, pro který kamarádku odsoudila. „Mému synovi bylo teprve 20 let! Chtělo se mi zvracet, když mi to Jana říkala,“ přiznává otevřeně.

Kvůli Janě jsem se pohádala se synem

Gabriela samozřejmě okamžitě zakročila a vztah s Janou svému synovi zakázala. Ten se však na ni rozzlobil, že nemá právo mu rozkazovat, s kým se může vídat. „Nakonec jsem se kvůli bývalé kamarádce ještě rozhádala se synem,“ pokračuje Gabriela ve svém e-mailu. „Takhle ošklivý a sprostý na mě ještě nikdy nebyl. Jsem z toho nešťastná a za všechno může Jana,“ zoufá si.

Janu už nikdy v životě nechci vidět

Gabriela v e-mailu přiznala, že jsou chvíle, kdy jí ztracené přátelství, které trvalo tolik let, chybí. Vždy si ale uvědomí, co stálo za jeho rozpadem, a vře v ní krev.

„Jsem na Janu neskutečně naštvaná,“ dozvídáme se v e-mailu. „Svedla mého v té době ještě nezletilého syna a roky to přede mnou tajila,“ zlobí se. „Tohle jí neodpustím a v životě už ji nechci vidět,“ uzavírá svůj příběh Gabriela.

Autor: Natálie Kabourková

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Související články