Ester (28): Nechávám se vydržovat staršími muži. Dopřávám jim něco, o čem si mladíci mohou nechat zdát. Řeknu vám co

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
zena mlada
Zdroj: Shutterstock

Ester je mladá žena, která ale už moc dobře ví, co chce. Obrátila se na nás se svým příběhem, který je pro mnohé nepochopitelný. Častokrát se setkává s nevolí kvůli svému způsobu života a obživy. Hodnocení je na každém z nás.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Jako malá jsem nedostala nic zadarmo

„Narodila jsem se do hodně chudé rodiny. Mám čtyři sourozence a naše máma měla vždycky co dělat, abychom měli alespoň na chleba,“ svěřila se na začátku Ester.

Častokrát se stalo, že po svých sourozencích nosila oblečení. „Pochopila bych, kdyby to bylo po sestře, jenže ta je mladší. Starší mám jen bratry, takže jsem musela nosit hlavně chlapecké oblečení, protože na nové nebylo zkrátka kde brát.“

Spolužáci se Ester smáli, že vypadá jako kluk. Možná právě proto se teď ze sebe snaží udělat dokonalou ženu se vším všudy. Vyzývavá a krásná, taková je teď i přes své těžké mládí.“

„Když jsem v pubertě skutečně potřebovala nějaké nové věci, musela jsem si všechno doma tvrdě odpracovat. Hned po střední škole jsem odešla z domu a nastěhovala se k příteli, moc dlouho nám to ale nevydrželo a já přemýšlela, jak dál naložím se životem,“ uvedla.

Obyčejné práce mě neuspokojovaly

Ester pracovala na různých pozicích. „Zkoušela jsem pracovat na pokladně v supermarketu nebo jako montérka součástek do automobilů.

Po nějaké době mi ale došlo, že takový život rozhodně není pro mě. Vydělala jsem si tak akorát, abych zaplatila nájem, a nezbylo mi skoro nic.“

Nedokázala se smířit s tím, že by takto pokračoval celý její život. „Cítím se na tohle ještě mladá. Přemýšlela jsem, jak si ještě život pořádně užít,“ dodala.

Uvedla, že se náhodou potkala se svojí spolužačkou ze střední školy, která jí začala vyprávět, že je registrovaná u jedné agentury, která zprostředkovává společnice solventním mužům. „Docela se mi ta myšlenka líbila. Po pár dnech jsem udělala fotky a poslala je do agentury. Vzali mě hned a asi za týden mi poslali vzkaz od prvního muže.“

Mám dovolenou dvanáct měsíců v roce

„Už to dělám dva roky. Za tu dobu jsem si našla svoji vlastní klientelu solventních pánů, kteří většinou mají svůj věk a jsou buď rozvedení, nebo jsou svým manželkám úplně jedno.“

Sdělila nám, že je to ta nejlepší práce, jakou si mohla představit. „Pořád mě někam zvou, dopřávají mi drahé oblečení a nejraději mám, když jedeme na dovolenou do nějaké exotické země.

Cítím se pak jako jejich princezna. Tito muži jsou milí a jsou rádi, že mají vedle sebe reprezentativní mladou ženu.“

Svěřila se, že její náplň práce je poskytnout pánům hlavně porozumění a vyslechnout si je. Být pro ně k dispozici dvacet čtyři hodin denně, když jsou spolu.

„To je to, co dneska skoro nikdo nemá, a lidem to prostě chybí. Každý chce mít někoho pro sebe na sto procent. Moji klienti se na to mohou vždycky spolehnout, pokud jsem zrovna s nimi. Moc dobře to ví, proto si mě taky tak váží,“ dodala na závěr.

Autor: René Podhrázský

Související články