Eliška (39): Manželovi se nemohu podívat do očí, svedla jsem jeho kamaráda

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
41852173 s 1
41852173 s 1

S manželem nejsem delší dobu šťastná, nevšímal si mě, žil jen prací a stavbou našeho nového domu. Chápala jsem, že má plné ruce práce. Jednoho večera jsem však udělala velkou chybu.

Manžela jsem poznala na svatbě mých přátel. Postával u baru a pořád se díval mým směrem. Pak sebral odvahu a přišel za mnou. Od té doby jsme spolu trávili každý den a po dvou letech se vzali. Prožili jsme spolu krásných osm let, další tři roky byly jako zlý sen. Za nějaký čas se nám narodil syn Libor a později jeho malý bráška Lukáš. Myslela jsem, že takto vypadá štěstí. Pak se náš vztah z ničeho nic začal kazit.

Problémy v manželství

Bydleli jsme v panelovém bytě a snili o vlastním rodinném domku. Dan mluvil jen o tom, jak bude mít svoji zahradu a bude na ní grilovat. Byl tím doslova posedlý. Požádali jsme o hypotéku a vesele začali stavět. Vše se zdálo v naprostém pořádku, ale pak se můj manžel změnil. Milenka v tom roli nehrála, ale Dan se proměnil k nepoznání. Přestal se mnou komunikovat i spát. Hrozně jsme se odcizili a já se to snažila změnit. Dan jen chodil pozdě z práce, a ještě pracoval na našem domečku. Odmítal milování se slovy, že je na to moc unavený. Takto to trvalo roky a já začala být nešťastná. Mé děti ze mě cítily ten stres a pořád se ptaly, proč je maminka smutná. Dan jen kroutil hlavou a nechtěl to řešit.

Nový domov, nový začátek?

Dům jsme po dvou letech dostavěli a přestěhovali se. Čekala jsem, že se situace zlepší, ale bylo to ještě horší než dříve. Přihlásila jsem nás do manželské poradny, ale můj drahý tam nikdy nedorazil. Náš dům byl krásný, měli jsme dokonce i tu zahradu i s grilem, kterou si Dan tak přál. Změny k lepšímu se ale nekonaly. Byla to zoufalá doba a já udělala velkou chybu. Měli jsme ten večer mít kolaudační oslavu a pozvali jsme pár přátel. Dan se zase zdržel v práci, tak večírek začal bez něj.

Kolaudační večírek

Přišel i jeho nejlepší kamarád z vysoké školy, kterého jsem neviděla snad věčnost. Moc mu to slušelo, měl po těle tetování, velké svaly a upnutou košili. Pro ženskou, která to více než rok neměla, to bylo něco! Začali jsme se bavit a ukázala jsem mu náš dům. Nevím, jak mě to jen mohlo napadnout, ale zavedla jsem ho do ložnice, zamknula dveře a svlékla si šaty. On si zakrýval oči, ať neblázním, že Dan je jeho kamarád. Dlouho to netrvalo a svíral mě v náručí.

Zdroj: 123RF.COM

Nevěra, za kterou se velmi stydím

Od svých 27let jsem s nikým jiným nespala, tak jsem ani nevěděla, co můžu čekat. Málem mě trefil šlak! Zjistila jsem, že má sice hezké tělo i drahé auto, ale musí si tím kompenzovat něco, co mu očividně chybí. Nevěděla jsem, co dělat. Bála jsem se, že se ho nějak osobně dotknu, tak jsem pokračovala. Byl to ten nejhorší styk v životě! Vina mě tíží už několik měsíců a nechci to manželovi přiznat. Bojím se, že o něj přijdu nadobro. Netuším, z čeho pramení jeho nespokojenost v našem manželství a jen ve stresu čekám, kdy se mu kamarád svěří o svém prohřešku na jeho manželce.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články