David (47): Souseda delší dobu navštěvuje jiná žena. Jeho manželka o tom nejspíše neví

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
54120813 s
54120813 s

Bydlím v menším domě, který je rozdělen na několik středních bytů. Kromě naší rodiny zde žije jen pár sousedů, a proto se všichni velmi dobře známe. Každý ví o každém všechno a navzájem mezi sebou nic neutajíme.

Proto jsem byl velice zmatený, když si soused, který má už dlouhou dobu manželku, přivedl v její nepřítomnosti domů mladou slečnu a nechal ji u sebe přespat. To, co jsem viděl, jsem okamžitě sdělil své manželce a teď nás oba trápí zvědavost.

Nejprve jsem myslel, že je to jeho dcera

Dívka, se kterou šel soused domů, byla tak mladá, že jsem předpokládal, že se jedná o jeho dceru. Bylo to hezké děvče s delšími vlasy, štíhlým pasem a dlouhýma nohama. Překvapilo mě však, když jsem zaslechl, jak se baví o focení. Nenápadně jsem se zastavil přede dveřmi, abych slyšel alespoň kus z jejich konverzace. Ta mladá dívka vyprávěla s velkým nadšením o své radosti, že jí někdo konečně udělá hezké fotky. K mému překvapení ale dodala, že ještě nikdy nahá nefotila. V tu chvíli jsem zpozorněl, protože mi došlo, že se určitě nejedná o sousedovu dceru.

Zdroj: 123RF.COM

Čekal jsem, jestli dívka večer odejde

Byl jsem zvědavý, a tak jsem čekal, kdy uslyším bouchnutí vchodových dveří a uvidím ji odcházet. Už byla jedenáctá hodina večerní a stále nikdo neodešel. Byl jsem tak napjatý, že jsem se rozhodl svůj spánek odložit a čekal jsem až do třetí hodiny ranní. Stále nic. To už jsem si byl jistý, že si ji u sebe soused nechal přespat. Ráno, když jsem se chystal na poštu, mě na chodbě čekalo překvapení. Ta mladá dívenka odcházela rozcuchaná, pomačkaná a já si byl stoprocentně jistý, že ten večer mezi nimi k něčemu došlo.

Sousedova žena byla na služební cestě

Byl jsem svědkem něčeho nečestného a začalo mě tížit svědomí. Druhý den se totiž vrátila sousedova manželka ze služební cesty a on ji vítal s úsměvem, jakoby se nic nedělo. Byl jsem celou situací znechucený a přemýšlel jsem, zdali mám jeho ženě o nočním úletu říct.

Potkal jsem je společně venku, kdy se ruku v ruce procházeli po parku u domu a nebyl jsem schopný ji o tom informovat, když jsem viděl, jak je vedle něj šťastná. Místo toho jsem si zapálil další cigaretu a jen jsem kolem nich prošel. Zarážela mě skutečnost, že si byl vědom toho, že jsem je v onen den společně viděl. Jakoby měl jistotu a věděl, že budu držet jazyk za zuby. Rozčilovalo mě a stále mě to trápí, jak se ke své ženě chová, ale vím, že by mi tu historku neuvěřila. Raději si počkám na další úlet, a pak jeho ženě rovnou zavolám.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články