Dana (27): Moje kamarádka se mi přiznala, čím si vydělává

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
tajemstvi
tajemstvi

Mám nejlepší kamarádku Lenku, která je velmi tajemná osoba. Je to krásná žena, za kterou se otáčí každý chlap. Vždy mlžila ohledně svého povolání, až do doby, než to celé prasklo.

Na střední jsem ji pomohla, aby nepropadla

Lenku jsem poznala už na střední škole, nebyly jsme si zrovna dvakrát blízké. Byl sraz po pěti letech a ona za mnou znenadání přišla a poděkovala mi za test, který jsem ji tehdy dala opsat. Jen díky němu nepropadla z matematiky. Udělala mi tím ohromnou radost. Já v té době byla šprt a moc kamarádek jsem neměla. Byla to třídní krasavice a kromě matiky, měla snad samé jedničky. Nikdy by mě nenapadlo, čím si jednou bude vydělávat. Pozvala mě na drink, že to mi alespoň dluží a od toho večera jsme se vídaly skoro každý den.

Zdroj: 123RF.COM

Lence se dařilo ve všech oblastech, zajímalo mě její tajemství úspěchu

Stala se mojí nejlepší kamarádkou a vlastně i jedinou. Obdivovala jsem ji, vypadala jako modelka a měla dokonalý přehled o tom, co se děje ve světě. Učila mě, jak se správně líčit a která barva mi nejvíce sluší. Chodily jsme spolu skoro každý den na snídani do restaurace. Já začínala v práci až od devíti hodin a Lenka měla údajně jen noční směny. Čtyři dlouhé roky se mi přesně nepřiznala, co vlastně dělá. Přišlo mi trochu zvláštní, jak si z platu asistentky může dovolit drahé kabelky, krásné auto i luxusní výlety. Brala mě všude s sebou a já konečně poznala, jako to je, mít pravou kamarádku.

Já se ti přiznám, hlavně mě prosím neodsuzuj

Prasklo to v den, kdy ji oslovil postarší muž jako „Klaudii“ a políbil ji ruku. Ona celá zrudla a odvedla ho bokem za kavárnu. Psala mu něco na lísteček a pak ho políbila na tvář. Byla jsem v šoku, ona se vrátila ke stolu a řekla, že už je na čase, aby se přiznala. S vážnou tváří mi prozradila, že nedělá asistentku, ale společnici. Nemohla jsem uvěřit, co to mé uši právě zaslechly. Svěřila se, že mi to nechtěla říct, aby o mě nepřišla. Nemá moc přátel a bála se, že ji budu soudit. Nemohla jsem se na ni zlobit, udělala bych nejspíš to samé.

Nemůžu mít přítele na vážný vztah, řekla mi

Lenka mi vykládala o tom, že se za to trochu stydí, ale vydělává jí to hezké peníze. K milování prý dojde vždy, ale pro klienty je i společnicí na různé charitativní večery. Dostala i nabídku zájezdu na Mallorcu od stálého klienta. Už mi je alespoň jasné, odkud všechny ty peníze má, ale přeji jí to. Je jen nešťastná, že s takovým povoláním nemůže mít přítele. Názor na Janu se mi nezměnil, ale má na víc než na tohle.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články