Barbora (35): Nemohla jsem otěhotnět, poté mi pomohly bylinné vložky

od Nikola Jaroschová
Zdroj: 123RF.COM

S manželem jsme se o dítě snažili už od doby, kdy jsem dokončila vysokou školu. Bylo mi tehdy dvacet pět let a já už cítila, jak tikají mé biologické hodiny. Manžel byl finančně zajištěný a já si co nejrychleji přála miminko. I přes veškeré naše snahy se to nepodařilo a začali jsme být zoufalí.

Kdykoli jsem se svěřila někomu ze svého okolí, všichni jen říkali, že mám čas a ať si užívám mládí. Nechápali moje trápení a já zkoušela všechny možné metody a rady, abych konečně otěhotněla. Veškeré snahy byly marné, dokud jsem neobjevila vložky od TianDe Praha. Maličkost, které jsem zprvu nevěřila, mi obrátila život vzhůru nohama a po dvouměsíční kúře jsem konečně přišla do jiného stavu. Dnes máme krásné miminko a vložky doporučuji všem svým kamarádkám.

Hledala jsem šetrné intimní potřeby

Zdroj: 123RF.COM

Mnoho kamarádek z okolí mi radilo, abych se zbavila intimních potřeb, které jsou plné chemických látek. Začala jsem zkoumat složení tamponů, běžných vložek a gelů, až jsem nakonec s hrůzou zjistila, že nevím, co dál používat. Na internetu u TianDe Praha jsem objevila sadu, která slibovala obsah bylinek, které řeší spoustu zdravotních potíží. Navštívila jsem centrum zdraví a krásy na Vinohradské v Praze, kde mi slečny poradily a daly několik vzorků. Nejprve jsem vyzkoušela menstruační vložky Energie bylin, abych zjistila, jak na mě vložky působí.

Už při prvním použití jsem byla nadšená. Celou dobu jsem měla fakt suchý a příjemný pocit a menstruace byla takřka bez bolesti. Obsažené bylinky měly chladivý a zklidňující efekt, takže jsem předešla podráždění, které mě dříve trápilo. Začala jsem hned používat slipové i menstruační vložky Energie bylin a zbavila jsem se díky tomu zánětů a potíží, které mě trápily a jako bonus byla takřka bezbolestná menstruace, která byla slabší, kratší a v termínu.

Vyzkoušela jsem produkt Volupta+

Zdroj: 123RF.COM

Dalším nabízeným produktem TianDe Praha byl také gel Volupta+, který vnímám jako hotový zázrak. Zakoupila jsem ho nejprve jen ze zvědavosti a po přečtení složení jsem byla plná očekávání. Po použití mě gel příjemně chladil a byl to opravdu zajímavý pocit. Zároveň jsem se z přiložených informací dozvěděla, že podporuje krevní oběh, a to pomocí obsažené aminokyseliny L-argininu, která spouští v těle vzrušení. Musím potvrdit.

Gel jsem si brzy oblíbila a začala jsem ho používat pravidelně. V tu chvíli jsem si neuvědomila, že své tělo připravuji na těhotenství. Dlouhodobé používání šetrných hygienických potřeb se nakonec ukázalo jako velmi dobré rozhodnutí. Přestala jsem se urputně snažit otěhotnět a najednou se zadařilo.

Používám už jen produkty z TianDe Praha

I když se nám miminko už povedlo, hodlám stále navštěvovat TianDe Praha a produkty používat i nadále. Vyhovuje mi zejména příjemná přírodní vůně produktů, šetrné složení a také látky, které udržují mě tělo zdravé a krásné. Kyselina mléčná, která je obsažená v jejich intimním gelu udržuje také vyrovnané pH, kolonoidní stříbro zase dezinfikuje a já se tak nemusím bát nepříjemných zánětů a zdravotních komplikací.

Dříve jsem často trpěla nepříjemnými záněty močového měchýře. S použitím intimních potřeb s bylinnými látkami se mé obtíže snížily na minimum a já si můžu užívat pevného zdraví. Intimním gelem myji od malička i své miminko, protože je velmi šetrný a neobsahuje mýdlo, které může dětskou pokožku dráždit.

Autor: redakce

Kontaktujte nás

Chcete vyřešit své potíže? Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám do 1 pracovního dne ozveme. TianDe Praha

Související články