Amálie (32): Mám vztah s ženatým mužem, od 17 do 20 hodin, pak je se svou rodinou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
bezmocna zena
bezmocna zena

Po třicítce jsem se už nechtěla pouštět do dalších vztahů. Stejně bych byla jen zklamaná. Tak jsem si našla milence, který má bohužel ženu i děti. I přes to v tom dále pokračuji.

Seznámení v obchodě

S Jiřím jsem se prvně potkala v obchodě u dlouhé fronty. Jediný velký obchoďák v celém městě a nemají tu více než dvě pokladní. Začala jsem nelibě vzdychat a stěžovat si na přístup vedení. V tom mi přitakal nějaký muž stojící za mnou. Ohlédnu se a stál tam vysoký chlap kolem čtyřicítky v havraním saku s uhrančivým pohledem. Jen jsem se usmála a hleděla si svého.

Nezapomenutelné oči

Nakládala jsem do auta svůj nákup a opět mi za zády stál ten stejný muž s pronikavým kukučem. Představil se mi jako Jiří a řekl mi, že na něj zapůsobilo, jak se nebojím projevit svůj názor. Poděkovala jsem a nasedala do auta. Klepal mi na okénko a podal mi svoji vizitku se slovy, ať zavolám, kdybych něco potřebovala. „Hmmm realitní makléř“ špitla jsem si pro sebe a šlápla na plyn. Za pár dní jsem to vypustila z hlavy.

Nepříjemná situace

Zdroj: 123RF.COM

Několik dní na to se mi stala nemilá věc a já se ze dne na den musela vystěhovat. Úplně jsem zapomněla zaplatit nájem a majitel bytu nebyl zrovna chápavý člověk. Okamžitě mě vypakoval, i když jsem skutečně zapomněla poslat peníze, které byly připravené na účtu. Znenadání mi blesklo hlavou – realitní makléř! Okamžitě jsem zavolala a svěřila se mu se svým problémem. Jen mi řekl, ať mu nadiktuji adresu a zůstanu tam.

Dlouhé čekání

Cítila jsem se dost trapně, volat a obtěžovat někoho takto k večeru. Hlavou se mi honily pochybnosti, zda vůbec může něco tak rychle sehnat. Asi za hodinu přede mnou zaparkovalo luxusní auto a Jiří vyšel ven. Řekl mi, že teď je pozdě na prohlídku, ale má místo, kde můžu pár dní zůstat. Nasedla jsem do svého auta a jela za ním. Přijeli jsme ke krásnému hotelu a on se mi pochlubil, že mu patří. Kulila jsem oči a nemohla tomu uvěřit. Nabídl mi, ať zůstanu na pár dní zdarma a pak mi pomůže najít nové bydlení.

Nic není zadarmo

Hotel jsem sice nemusela platit, ale on si za to vybral svou daň. Nemohla jsem nic moc namítat a vlastně se mi milování s ním velmi líbilo. Bohatý krásný muž, který o mě jeví zájem. Takto nám to funguje už půl roku a já stále bydlím v jeho krásném hotelu. Aby jeho žena nic nezjistila, tak se scházíme pouze večer od 5 do 8 hodin, kromě víkendů. Jsem zamilovaná, i když dělám špatnou věc. Snad opustí rodinu a zůstane se mnou.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články