Horoskop: Vedle těchto lidí se pohodlně nevyspíte. Která znamení vám pořádně dokážou znepříjemnit noc?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdy můžete člověka milovat sebevíc, ale raději se půjdete vyspat do jiné místnosti. Vedle některých lidí se jednoduše nedá zamhouřit oka. Může to mít více důvodů, ale ať už je pravda jakákoli, vy se chcete vyspat a dotčený výraz vašeho partnera vám v tom nezabrání.

Mnoho lidí má za to, že jedině vedle svého partnera se vyspíte pohodlně a dorůžova. Často to tak skutečně je, v celé řadě případů ale naopak právě proto, že se milujete, pochopí partner, proč chodíte spát občas na gauč. Protože to, co v noci předvádí, se jednoduše nedá.

Někteří lidé mají tvrdý spánek a ani si neuvědomují, kolik vám působí v noci problémů. Někdy sice stačí do nich trochu strčit nebo na ně zamlaskat, ale jindy je to jednoduše k ničemu a zachrání vás jedině to, že se odporoučíte do jiné místnosti. Která znamení jsou těmi nejhoršími lidmi, vedle kterých můžete na noc skončit?

Býk chrápe až k sousedům

Pokud je vaším partnerem Býk, máte jednoduše dvě možnosti. První je zavřít za ním dveře ložnice a spát v jiném pokoji. Jenže někdy je jeho chrápání tak výrazné, že ani to nepomůže. Dokonce i sousedé už si u vás stěžovali. A tak volíte druhou možnost: špunty do uší.

Občas je nejideálnější kombinace obou těchto opatření. A dámy, nemyslete si, že to platí jenom pro pány. I ženy ve znamení Býka občas v noci předvádějí koncert, za který by se kdejaký chlap nemusel stydět. Hezky si to s partnerem vyříkejte a v nejhorším jednoduše mějte připravené spaní ještě v jiném pokoji.

Váha si jednoduše přivlastní vaši deku

Váhy patří k těm, vedle kterých se spí opravdu špatně z toho důvodu, že se neustále chtějí tulit. Když je odstrčíte, opět se na vás natisknou. A když se vám konečně podaří usnout, seberou vám deku a otočí se zády. Můžete mrznout, nebo mít po ruce nějakou tu záchrannou peřinu, kterou vám ale vzápětí asi seberou také.

Od Kozoroha schytáte pár pěkných kopanců

Pokud je vaším partnerem Kozoroh, nejlepší je pro vás spát v přilbě a chráničích. Kozoroh totiž kolem sebe v noci pořádně kope a nějaké té modřině se nevyhnete. Když se otočíte zády, kopne vás do žeber. Když obličejem, dostanete pěstí. On sám o tom ale neví.

Někdy se stane, že se probudíte pomalu až na zemi. A nejhorší na tom všem je, že pokud se rozhodnete jít spát do obývacího pokoje, Kozoroh se ráno ještě bude cítit dotčený, že vedle něho nechcete ležet. Bohužel se nedokáže smířit s tím, že jeho vlastní partner s ním má v noci nějaký problém.

Rak vás snadno vymění za zvíře

Vedle Raka je už tak na posteli málo místa, on ale trvá na tom, že kocourek nebo pes budou spát s vámi v posteli. Vždyť prý tolik místa nezaberou. Když pak ale psa jemně odstrčíte, protože vám zalehl celé místo, dokáže se na vás dokonce partner i naštvat, že nenecháte zvíře v klidu spát. A tak je opravdu lepší nechat jim postel a odejít na gauč.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články