Horoskop: Slova o rozvodech i létající talíře. Tato 3 znamení prožijí první týden nového roku vztahovou bouři

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Milostné vztahy nikdy nejsou snadné. I ti, kteří vypadají na první pohled jako ti nejšťastnější lidé na světě, se někdy se svou drahou polovičkou pohádají. Vztahy bez hádek zkrátka neexistují. Ačkoli ne každý problém hned znamená rozchod, někdy je třeba si dávat pozor na to, zda už člověk nepřekračuje hranici.

Začátek roku 2022 bude pro některá znamení komplikovaný. Žijí na první pohled ve spokojeném vztahu, jenomže už delší dobu se schyluje k pořádné vztahové bouři, která může všechno změnit. Ustojíte to, nebo dopadne krize katastrofálně a úplně vám převrátí život?

První lednový týden následujícího roku by měl být v tomto ohledu kritický pro Berana, Býka a Střelce. Tato znamení jistě projdou nějakou krizí. V některých případech je může komplikace, kterou zvládnou vyřešit, posílit, jindy ale dojde k vytvoření jizev, které se už skrýt nedají.

Pro Berana to už dávno nefunguje

Beran žije ve vztahu, který už dlouho nefunguje. Ačkoli si to uvědomuje už nějaký čas, odmítá si to přiznat a snaží se dělat vše pro to, aby i nadále mohl žít s tím, na koho je zvyklý. Po Novém roce mu ale dojde, že žít s někým jenom kvůli zvyku není to, co je správné.

Berana čekají hádky, vysvětlování, možná i nějaké nadávky a agresivní házení talíři. Nakonec to skončí buď rozchodem, který bude pro oba v páru úlevou, nebo nějakým kompromisem, který dá možná páru novou naději. Není vše ztraceno, ale rozhodně je čas na změnu.

Býk říká i to, čemu sám nevěří

Býk je výbušná povaha, která reaguje někdy přehnaně a v afektu. Pak si ale sám zavírá dveře, které chtěl nechat otevřené. V lednu čeká Býka hádka, po které se rozhodne od partnera odejít. Jenomže ve skutečnosti to není to, co chce. Bohužel, jednou vyřčená slova se nedají vzít zpět.

Jen těžko se pak bude člověku vysvětlovat, že to, co řekl, bylo vlastně jenom z rozčilení. Že se chce vrátit a nikdy to, o čem mluvil, nemyslel vážně. Býka čeká hodně proseb o odpuštění, zda nakonec zaberou, záleží jen a jen na jeho protějšku.

Střelec bude muset bojovat s nevěrou

Silvestrovské večírky bývají plné alkoholu. Střelec se tak na Nový rok bude potýkat s tím, že on, nebo jeho partner skončili v posteli s někým jiným a v opilosti provedli nesmysl. Celý týden pak bude o odpuštění. Ať už bude Střelec odpouštět partnerovi, nebo sám sobě, bude to pro něho náročné.

Musí si totiž uvědomit, zda by někdo, kdo skutečně miluje, podlehl pokušení a strávil noc s někým jiným. I když je ve hře alkohol, ten, kdo miluje, by se nejspíš nikdy na scestí svést nenechal. Anebo je pití opravdu tak silný problém, který překoná i lásku?

Zdroj: yourtango.com, instyle.com

Autor. Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články