Horoskop: Slavné astroložky řekly, jaké znamení pocítí v roce 2022 markantní změny. Budou největší za poslední dekádu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Celá řada lidí nejspíš doufá, že bude letošní rok mnohem lepší než ten předchozí. A v mnoha případech se to možná potvrdí, jen málokdo ale může říci, že prožije v roce 2022 něco velkolepého, že pro něj bude něčím extra přínosný nebo mu změní život k nepoznání. Podle uznávaných astroložek ale jedno znamení velké změny pocítí.

I když možná bude rok 2022 pro někoho lepší než ten předchozí, pouze Berani se podle amerických profesionálních astroložek AstroTwins mohou spolehnout na to, že prožijí nejdůležitější období za posledních 10 let.

Lidé narození v tomto znamení by v závislosti na hvězdách měli projít něčím nečekaným.

Co přesně čeká letos Berany a jak se mohou na velké změny připravit? A kdy se začnou podle astrologů projevovat? Z počátku to možná nezaznamenáte, na konci roku si ale budete jisti, že se během dvanácti měsíců změnilo opravdu hodně a že je váš život úplně jiný, než byl ještě nedávno.

Za všechno může Jupiter

12. května letošního roku se planeta Jupiter přesune do znamení Berana. Jelikož se jedná o velmi přínosnou planetu označovanou jako planeta štěstí, růstu a riskování, tvrdohlavý, ale velmi sebevědomý a psychicky silný Beran toho využije.

„Příchod Jupiteru do vašeho života je předzvěstí zcela nové kapitoly. Naposledy se Jupiter v Beranu objevil právě před deseti lety. Letos na jaře je pro Berany ten nejvhodnější čas podnikat výrazné kroky a měnit životní styl, práci, partnera,“ píší dvojčata Ophira a Tali Edut známé právě jako AstroTwins.

Ty se věnují astrologii již mnoho let, mají speciální kurzy a ve světě jsou velmi uznávanými ženami, které se obvykle ve svých předpovědích nemýlí.

Na kontě mají dokonce celou řadu k nich, z nichž jedna pojednává právě o planetě Jupiter a jejím vlivu na jednotlivá znamení.

Ve jménu změny

Podle dvojčat si Beran zaslouží konečně pořádnou změnu a nějaký ten nový životní elán. V letech 2010–2018 totiž žili Berani pod vlivem Uranu, který je psychicky i fyzicky vyčerpával. Pak přišly tři roky klidu, teď je ale načase konečně začít naplno žít.

AstroTwins proto doporučují, aby se Beran začal ptát sám sebe, kam se chce posunout a co všechno mu v jeho dosavadní cestě životem chybí, nebo naopak přebývá.

Pokud si své myšlenky Berani utřídí včas a budou k sobě upřímní, stane se pro ně rok 2022 velmi významným.

Na závěr astroložky dodávají, že tak významný rok se obvykle znamením nenaskytne, některá mívají možnost takové změny třeba jednou za padesát let. Berani by si proto měli vážit příležitosti a nepromarnit ji kvůli tomu, že se jim nechce hloubat nad svými problémy.

Zdroj: mindbodygreen.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články