Horoskop: Rok 2022 bude podle Nostradama plný katastrof, které zasáhnou celé lidstvo. Už dříve se jeho předpovědi vyplnily

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nostradamus
Zdroj: Profimedia

Nostradamus se narodil v prosinci roku 1503. Přesto i dnes, po stovkách let, mnoho lidí dá na predikce tohoto slavného lékaře a věštce, které ve svém životě předpověděl. A to z jednoho jediného důvodu. Dokázal totiž přesně určit, co se stane desítky a desítky let po jeho smrti.

Podle express.co.uk předpověděl Nostradamus například francouzskou revoluci, vzestup Napoleona i Hitlera, vývoj atomové bomby nebo útok na Světové obchodní centrum 11. září 2001. O tom všem svět předem varoval ve svých poznámkách, a není se proto čemu divit, že i dnes jsou jeho predikce něčím, na co svět spoléhá.

Jeho život byl plný katastrof. Prošel si obdobím morů, zemětřeseními, válkami i záplavami. I proto v budoucnosti vnímal především negativní události. Většina toho, co předpověděl, jsou tedy především katastrofy a najde se jen málo světlých výjimek.

V roce 2021 se potvrdila jeho varování

Na webu knowinsiders.com je hned několik událostí, které podle všeho Nostradamus ve svých knihách předpověděl a v letošním roce k nim došlo. Mimo jiné jde o pokračování pandemické situace, která se táhne už od loňského března.

Varoval údajně také před jakousi zombie apokalypsou. Ačkoli mnoho vědců tvrdí, že v tomto případě šlo o nesmysl, Nostradamus použil výraz „napůl mrtvý, napůl živý“ a neexistuje tedy důkaz, že mluvil o zombie. Spíše by se prý mohlo jednat o komplikace spojené s šířením viru.

Varuje před zničením Země

I rok 2022 bude podle Nostradama plný katastrof. V jedné z jeho knih se píše, že pokud by spadl do moře dostatečně velký asteroid, mohl by dokonce způsobit zničení celé Země. V roce 2022 k tomu je podle něho předpoklad okolo prosince.

Předpověděl také smrt významného asijského politika a podle vědců by se mohlo jednat o Severokorejce Kim Čong-una. V jeho zápiscích se píše i následující: „Vyprahlá země vyschne, později ji zaplaví velké povodně.“

Tuto předpověď astrologové překládají jako varování před jadernou bombou, která by mohla způsobit obrovské změny klimatu. Dále Nostradamus předpovídá pád Evropské unie nebo klimatickou válku.

Vědci se s pomocí jeho zápisků domnívají, že by také mělo dojít k další velké vlně problémů s migranty a ke kolapsu amerického trhu. Je ovšem pravda, že celá řada Nostradamových poznámek je nejistá a většinu z nich se podaří astrologům pochopit až tehdy, když skutečně dojde na jeho slova.

Zdroj: yearly-horoscope.org, knowinsiders.com, express.co.uk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články