Horoskop: Odfláknou všechno, aby měli dřív hotovo. S největšími lajdáky zvěrokruhu opravdu pracovat nechcete

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Všichni dobře ví, že napůl odvedená práce není dokončená práce. Jenomže každý z nás občas udělá něco jen tak naoko, aby se neřeklo. Někdy se nám zkrátka nechce s něčím zabývat tři hodiny. Jenomže ti největší lajdáci vidí jako své poslání všechno udělat jenom tak, aby to jako hotové vypadalo.

Nemají zrovna čas, náladu, nebo si nedovedou přiznat, že lépe to nesvedou a někdo jiný by to udělal lépe. Tihle lidé se do práce pustí na první pohled s vervou, ale po chvíli už pracují jenom tak, aby se neřeklo. A výsledek podle toho vypadá. Ti největší lajdáci horoskopu jednoduše nic neudělají pořádně.

Pokud se ptáte, po kom je bezpečnější práci raději překontrolovat, máme pro vás jasnou odpověď. Lidé narození v těchto znameních rozhodně neudělají nic tak, aby to dlouhodobě fungovalo. Hlavně aby už si mohli jít lehnout ke svému oblíbenému seriálu.

Lva práce jednoduše nebaví

Lev je sice znamení, které se rádo pochlubí nějakými těmi výsledky a nadšeně vypráví o všem, co se mu povedlo, pravda ale je, že často jsou jeho historky dost přikrášlené. Práce ho totiž nebaví a mnohem raději tráví čas s přáteli, kterým vypráví o tom, jak se v zaměstnání namáhal.

Jelikož pracuje nerad, polovina jeho výsledků tak pak také vypadá. Po Lvu je často třeba kontrolovat úplně všechno. Jejich arogance a komunikativnost je ale obvykle dostane do vysokých pozic, kde jsou spíš těmi, kteří sami rozdávají příkazy a příliš toho dělat nemusí.

Beran má za to, že to tak stačí

Beran svoji práci nefláká. Nebo tedy alespoň má za to, že ji nefláká. Snaží se, a když je z poloviny hotovo, má jednoduše za to, že to takhle stačí. Když mu potom někdo vyčítá, že se vlastně jenom flákal a nic nedělal, urazí se, protože to přece nebyla pravda.

Rak radí všem okolo, sám ale nic nedělá

Rak je tím, kdo se na pracovišti nejvíce projevuje. Bohužel ale ne tím, že by něco dělal. Obvykle stojí opřený o lopatu, ukazuje ostatním, co mají dělat, když se někomu nedaří, tvrdí, že by to sám udělal lépe. Jenomže to není pravda, protože práce, která zůstala po něm, je nedodělaná a nekvalitní.

On se samozřejmě vždy má čím ohradit. Musel pomáhat kolegovi, který je úplně levý, nebo mu jeho práci komplikovaly nějaké špatné podmínky. Svou vlastní vinu nikdy nepřizná, on je přece dokonalý. Zajímavé ale je, že zatímco jeho kolegové chodí domů ztrhaní, on sám si vykračuje energickým krokem a únavu nijak nepociťuje.

Váhy se snaží být mistry světa

Váhy na spoustu věcí nemají, ale odmítají si to přiznat. Naberou si ty nejtěžší úkoly, které mohou. Pak je ale odevzdávají nedokončené a ve strašném stavu. Místo toho, aby se věnovali něčemu, co dokážou naplno, vždycky se musí předvádět a nakonec to nedopadá dobře.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články