Horoskop: Konec roku podle tarotu. Pozor, některá znamení si ještě stihnou zadělat na problémy

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
tarot
Zdroj: Shutterstock

Úplněk v Blížencích, retrográdní Venuše a zimní slunovrat, to vše během několika dní. To je prosinec 2021, měsíc plný zajímavých astrologických událostí. Zároveň je předzvěstí toho, že cokoli, co v našem životě přetrvává, máme nechat v tomto roce a soustředit se na ten následující. Jakých bude posledních pár dní tohoto roku podle tarotu?

Výše zmíněné události mají působit jako jakýsi terapeut, který vás povede od starých věcí k novým. Ty staré byste měli s povděkem nechat jít, jak se zmiňuje tarotová královna Kerry King.

Beran, Býk, Blíženci

Berani by neměli nikam spěchat. Jejich kartou pro konec roku 2021 je Rytíř holí, nejhorkokrevnější karta tarotu.

Ta způsobí, že někdy jejich dětinské vnitřní já převládne a oni budou litovat svých rozhodnutí. Proto by ke konci roku neměli žádná taková dělat a raději si vše pečlivě rozmyslet, jinak si zadělají na problémy.

Pro Býka bude hrát roli nelítostná Královna mečů. Tato dáma touží dělat všechno sama pro sebe a má ostrý jazyk jako břitva.

Mohla by představovat skutečnou osobu v Býkově životě, nicméně měla by už patřit do minulosti. Dejte si na ní tedy skutečně pozor, ať se to s vámi nevleče i v roce 2022.

Blíženci by neměli tolik mluvit. Jejich karta pro rok 2022 je Rytíř mincí, jenž ukazuje, že právě tato vlastnost někdy blokuje jejich osobnostní růst.

Raději tak některé své myšlenky zatajte, v budoucnu se vám to vyplatí.

Rak, Lev, Panna

Takový Rak to bude mít právě naopak. Karta Devítka mečů je vyzývá, aby se otevřeli a skutečně sdíleli své nejhlubší obavy s těmi, kterým důvěřují.

Bylo by dobré, kdybyste si psali deník, pokud jste se v tomto znamení narodili.

Pro Lvy bude důležitá karta Desítka pohárů. Ta vás nabádá, abyste v roce 2022 přestali dělat radost lidem kolem v tom smyslu, že nemáte zapomínat hlavně na sebe.

Pro Panny bude rok 2022 zlomový. Měly by se naučit nechat věci plynout a jít s proudem. To ale neznamená, že by měly odložit důležitá rozhodnutí. Naopak, nastane čas jim konečně čelit.

Váhy, Štír, Střelec

Váhy, řiďte se kartou Měsíce. Kartou tajemství, iluze, klamu a věcí, které jsou skryté. Podívejte se hluboko do své duše a objevte nevyslovená napětí, která vás ovlivňují.

Tím, že to uděláte, se očistíte a bude se vám žít mnohem lépe. Začněte už teď v prosinci.

Štíři by měli zapomenout na minulost a hodit ji za hlavu. Aspoň je k tomu nabádá Šestka pohárů.

Přemýšlení nad tím, co by se stalo, kdybyste se zachovali jinak, je nesmysl. Osvoboďte se od toho a jděte dál, rok 2022 na vás čeká.

Velekněžka nabádá všechny Střelce, aby se vrátili do společenského života. Pandemie vás totiž přiměla trochu se uzavřít. Rok 2022 bude otevřenější i k vám, pokud budete spolupracovat a vyjdete ze své ulity.

Kozoroh, Vodnář, Ryby

Kozoroh bude pokoušen kartou Císaře, který ho nabádá k tomu, aby zmírnil potřebu neustále něco kontrolovat.

Zkuste se tedy uvolnit a uvidíte, že plynutí života vám bude prospívat i tak.

Vodnář je znamení orientované na budoucnost. Dle karty Pětka mincí byste se ale měli trochu pozastavit nad minulostí a vyřešit si své staré smutky.

Až je zpracujete, bude se vám lépe dýchat a začátek roku 2022 lépe zvládnete.

Ryby bude provázet karta Desítka mincí, která jim ukáže cestu. Ta spočívá v žití pro okamžik a radosti ze všedních věcí.

Ideální budoucnost neexistuje, proto se k ní neupínejte a žijte budoucností.

Zdroj: Metro.co.uk

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články