AktuálněKomerční sdělení

Přeposílání zásilek z Německa nebo Anglie umožní nakupovat výhodněji

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
manzel internet
manzel internet

Stále větší procento české populace pravidelně nakupuje zboží z ciziny. Je k tomu celá řada dobrých důvodů.

Proč se nákupy v cizině vyplatí?

V zahraničí často nakoupíme za výhodnější ceny než v tuzemsku. A navíc tu seženeme zboží, které je v Česku nedostupné nebo se dá sehnat jen se značnými obtížemi. V mnoha zemích je také kvalita produktů vyšší než u stejně označených modelů na našem trhu. Podobně je tomu dokonce i u potravin; samotná Evropská unie totiž umožňuje výrobcům upravovat složení pokrmů podle místních zvyklostí. Zejména ti, kdo žijí nedaleko od hranic, tak mnohdy preferují nákupy v Německu. A ty, co rádi drží krok s paní módou a vyhledávají kvalitu, zase lákají nákupy v Anglii. I ve výprodejích tu totiž snadno pořídíme modely, které v České republice obchodníci nabízejí jako žhavou novinku za mnohdy přemrštěné částky.

Zdroj: 123RF.COM

Nakupování přes internet je snadné a rychlé. Ale doprava se mnohdy prodraží

Výpravy na nákupy v cizině se často prodraží na dopravě. Navíc si na ně musíme vyhradit drahocenný čas. Většina z nás proto preferuje nakupování v různých e-shopech. Populární jsou dnes zejména čínské obchody, kde seženeme atraktivní zboží za minimální ceny. Řada zahraničních obchodníků ale nezasílá na českou adresu. Nebo je cena poštovného příliš vysoká.

Virtuální adresa od Tiptrans nám pomůže ušetřit

Společnost Tiptrans poskytuje virtuální adresy v pěti státech. Mezi ně patří Čína, Hong Kong, Anglie, Německo i Česká republika. Pro české zákazníky je výhodná zejména virtuální adresa v Anglii nebo v Německu. Nejen, že si na ni můžeme nechat zaslat zásilku, kterou není možné dodat přímo na českou adresu, ale můžeme dokonce sloučit několik různých nákupů a nechat si je doručit za jediné mezinárodní poštovné. Přímo v Anglii můžeme výhodně pořídit např. načky H&M, Next, M&S. Pro nakupování v Německu má dokonce Tiptrans připravený seznam doporučených prodejců.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články