Komerční sdělení

Bonusy do sázkových kanceláří a casin

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
Sázka
Zdroj: Výsledky.org

Jste zavalení prací? Po práci rychle domů, pořešit s dětmi úkoly do školy, běžet vyvenčit psa a chystat večeři? Po večeři učení, pracovní příprava na další den, chystání svačiny a rychle zalehnout? Neustálým časovým tlakem a stresem z nejrůznějších příčin trpí většina dospělé populace. A i když jsme obklopeni nejnovější technikou, která má šetřit čas a pomáhat relaxovat, většinou je to naopak. Přitom zajímavě relaxovat se dá i poněkud netradičně.

Odpočinek šetří zdraví

Zdraví máme jenom jedno, a to je třeba si chránit. Takže i když prožíváme celou řadu vypětí, vysilujících pracovních jednání nebo nejrůznějších emocí, musíme umět i dobře odpočívat. A odpočinek není jen polehávání na gauči nebo návštěva wellness centra. Odpočinek můžete mít i v aktivní formě, například při jízdě na kole, nebo výšlapech do hor. Nebo jenom tím, že budete chvilku myslet na něco jiného než na problémy. Můžete si zahrát třeba nějakou hru.

Když je hazard zábavou

A pokud jste dospělí a máte rádi i hodně vzrušení a adrenalinu, klidně si můžete zúčastnit nějaké hry v casinu nebo si vsadit v sázkové kanceláři. Neposíláme vás ale nikam do kamenných heren, to se nemusíte bát. Bezpečný hazard se už totiž postupně přesunul na internet. A proto se právě hraní drobných hazardních her hodí i jako zajímavý způsob relaxování.

Dodržujte bezpečnostní pravidla

V České republice funguje celá řada nejrůznějších online casin a sázkových kanceláří. Všechny jsou zcela legální a s příslušnými certifikáty. Dohlíží na ně státní instituce, takže v tomto ohledu jsou zcela bezpečné. Samozřejmě se ale pořád bavíme o hazardu, který úplně bezpečný není, pokud se vám vymkne z rukou. Aby to neplatilo i v online prostředí, můžete si snadno nastavit nejrůznější limity, které udrží vaše hraní v příslušných mezích. Každý provozovatel hry takové limity nabízí.

Podle čeho si vybrat dobré online casino?

Každé z casin nabízí něco jiného. A tak se můžete rozhodovat při výběrů podle typu her, které si zde můžete zahrát. Nejčastější výběr ale většinou bývá podle něčeho jiného. Hlavním lákadlem jsou totiž bonusy, které hráčům jednotlivá casina nabízí.

Jaké typy bonusů můžete získat?

Bonus za registraci

Úplně nejzákladnějšími a nejoblíbenějšími odměnami do hry jsou bonusy za registraci. Jsou to odměny pro nové hráče, které jsou automaticky připsány po dokončení registrace. V registraci uvedete své kontaktní údaje, potvrdíte svůj věk a další potřebné informace. Hrát můžete až po úplné registraci. A abyste měli něco do začátku nebo abyste si mohli hru úplně bez rizika zkusit, můžete právě využít registrační bonus.

Jaké jsou výše registračních bonusů?

Každá společnost nabízí jinou výši bonusu, někdy i s nějakou další výhodou. Aktuálně se hodnoty pohybují takto:

· Betano – registrační bonus 300 Kč + 50 free spinů

· Chance – registrační bonus 200 Kč

· SazkaBet – registrační bonus 500 Kč

· Synot Tip – registrační bonus 500 Kč

· Tipsport – registrační bonus 300 Kč atd.

Bonus pro stálé hráče

Další zajímavý bonus do casina je bonus věrnostní. Každá společnost se snaží hýčkat nejen nové hráče, ale i ty, kteří jejích služeb už využívají. A samozřejmě je chce také zajímavě motivovat do dalších her. Proto nabízí průběžně věrnostní bonusy, které jsou individuální. Obvykle zohledňují vaše chování. Dostanete tak například bonus podle toho, jak často hrajete, podle her, které hrajete. Nebo třeba bonus za to, že máte výročí registrace, vašich narozenin nebo něco obdobného.

Free spiny

Žádané jsou pak bonusy ve formě volných zatočení. Nabízí zajímavé výhry nebo třeba další výhody pro jiné hry, aniž byste vlastně do hry museli vkládat vlastní peníze. Volná zatočení můžete mít formou odměny nebo je můžete získávat i v průběhu nějaké hry. Tento typ bonusu je většinou bez podmínek jejich využití. Prostě se vám při hře najednou objeví a můžete si zatočit.

Případné výhry nebo body jsou pak automaticky přičteny na váš profil. Nerozumné hraní je samozřejmě trochu riziko, ale pokud máte hry pěkně pod kontrolou, můžete se jimi bavit i ve volných chvílích. Protože se prostě dají hrát všude, kde máte online připojení. Drobný odpočinek nebo vypnutí od každodenních starostí si tak můžete dopřát podle potřeby.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Pouze pro 18+


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články