Horoskop: Znamení, která to budou mít v září kvůli Merkuru obzvlášť náročné

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Září je psychicky náročným obdobím pro mnoho lidí. Konec léta může vrhnout citlivé duše až k depresím. Hvězdy se rozhodly situaci lidem příliš neusnadnit. Obzvláště čtyři znamení se mohou „těšit“ na velmi náročné září. Patříte mezi ně i vy?


Září bude podle astrologů pro většinu znamení těžkým obdobím. Důvodem je retrográdní vliv Merkuru, který může negativně ovlivnit rozhodovací schopnosti většiny znamení, což může mít vliv na celý jejich život.

Berani budou v citech bezradní

Prvním ze znamení, které to v září takříkajíc schytá, jsou Berani. Nejvíce ohroženy jsou jejich vztahy s nejbližšími. Problémy se mohou objevit v milostných vztazích, ale také například i v práci.

Celý milostný život tohoto znamení se bude v září otřásat v základech. Když se úplněk ocitne 10. září v Rybách, dojde tím u Beranů k úplné emocionální katarzi, tedy lásky budou intenzivnější, ale stejně tak i rozchody. Navíc se může objevit náhlá náklonost k ex partnerům, která nikdy nevěstí nic dobrého.

Blíženci nebudou schopni myslet kreativně

Blížence v září ovlivní Slunce, které bude v Panně. To způsobí sklony k jisté nostalgii. Lidé tohoto znamení se budou vracet do míst, kde dlouho nebyli, a zpátky ke svým kořenům. To může zapříčinit otevření starých ran, které považovali za dávno zacelené.

Merkur zase negativně ovlivní kreativitu tohoto znamení. Inspiraci tak budou Blíženci hledat velmi obtížně. Nejlepší pro ně bude si tvůrčí úkoly nechat na později.

Váhy budou vyčerpané a Ryby to budou muset rozseknout

Váhy zastihne slunce Panny v jejich 12. domě. Ten je definován jako sídlo intuice, fantazie a jedná se o nejvíce duchovní vůbec. Podle astrologů tak budou Váhy více „citlivé“ než obvykle. Mohou více vnímat negativní emoce, ale také například toxické lidi. Všechno tohle je bude extrémně vyčerpávat.

Merkur jim zase přivodí krizi identity. Od 9. září je možné, že si lidé narození ve znamení Vah nebudou jistí svým životním směřováním. Důležité je to nevzdávat a začít o sebe pečovat. Sebeláska dokáže udělat zázraky.

Náročné bude září také pro Ryby, jim ale zároveň přinese velkou příležitost. Zvláště konec září bude pro toto znamení ideální k tomu, aby se podívalo pravdě do očí, a je jedno, zda v lásce, či a v práci. A ačkoliv to může být značně nepříjemné, je to rozhodně lepší než žití v nějakém klamu.

Zdroj: Style caster, Oranžové stránky

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články