Horoskop: Tato 3 znamení jsou na ulici v ohrožení. Setkání s náhodným kolemjdoucím je může stát opravdu hodně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Profimedia

Snad každý z nás se někdy dal do řeči s náhodným člověkem na zastávce. Třeba když dlouho čekal na autobus, musel se někoho zeptat na cestu, nebo například kolik je hodin. Ne všichni náhodní lidé, které potkáme, ale mají dobré úmysly a někdy je třeba dávat si pozor na to, koho oslovujete.

Někteří lidé jednoduše přitahují smůlu. Nebo minimálně podivné existence. A dříve či později na to doplatí. Obzvláště v zimních dnech je podle zahraničního webu ulice nebezpečná speciálně pro některá znamení. Díky tomu, jací jste, totiž snadno dokáže bystrý člověk zneužít situace.

Patříte mezi Váhy, Lvy nebo Střelce? Pak byste si možná měli dávat pozor a s cizími lidmi se do řeči pouštět opravdu jenom v případě největší nutnosti. Jinak totiž hrozí nebezpečí, které si ani neuvědomujete. A stačí přitom jedno jediné setkání s člověkem, o kterém si myslíte, že ho už nikdy neuvidíte.

Komunikativní Váhy doplatí na svou sdílnost

Váhy jsou obvykle osoby, které nedokážou dlouho mlčet. Pokud čekají na autobus, začnou s lidmi kolem sebe mluvit o počasí, pokud má člověk chuť komunikovat, brzy už mu vypráví o svém životě. Pokud jedou v kupé ve vlaku, stihnou naproti sedícímu pasažérovi prozradit snad vše o své rodině.

Právě tuhle sdílnost ale často využívají podvodníci, kteří se hned chytí a začnou vás s vašimi problémy lákat na výhodné půjčky či investice, nebo vás v nestřeženém okamžiku okradou o peníze. Protože vy si s klidem odejdete z kupé na toaletu a ještě toho milého pána, co se s ním tak dobře povídá, požádáte, aby vám hlídal věci…

Lev si koleduje o pořádnou nakládačku

Lev je komunikativní, chce být stále středem pozornosti a nebojí se žádné výzvy. Právě proto nemá problém v rámci sázky nebo hry na ulici oslovit neznámého, složit mu kompliment, nebo se ho zeptat na nějakou hloupou otázku. Jenomže ne každý chápe vtip.

Někdy se stane, že se Lev dostane do potyčky s někým, komu se jeho přístup nelíbí a kdo se s ním začne hádat. V takovém případě je lepší se omluvit a jít pryč. Jenže Lev toužící po uznání neví, kdy přestat. Není se pak čemu divit, že z toho mohou být problémy.

Naivní Střelec uvěří snad všemu

Střelci jsou v podstatě dobré duše, jediný jejich problém je, že snadno naletí a nepoznají, komu se dá věřit, a komu naopak ne. Když je na ulici osloví na první pohled podezřelá osoba, dají se s ní bez problémů do řeči. Pak se ale není čemu divit, že to skončí v jejich neprospěch.

Zatímco si důvěřivý Střelec povídá s jedním člověkem, jeho komplic mu z kapsy vytáhne peníze, doklady i mobilní telefon. A ani doma většinou těmto naivním duším nedojde, kde svůj majetek ztratili. Bohužel, i když se snaží být opatrní, nedaří se jim to tak, jak by si přáli.

Zdroj: purewow.com, timesofindia.indiatimes.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články