Horoskop: Astrolog promluvil o vlivu Jupiteru na vaše znamení. Řekl také, co vás letos díky němu čeká

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

V astrologii existuje jedna planeta, které se přezdívá Velký přínos. Jde o Jupiter, který může podle mnoha vědců přinášet štěstí, pozitivní energii, dobrou náladu a sílu do života. Je tomu tak ale u všech znamení? Podle některých astrologů má Jupiter na každého z nás trochu jiný vliv.

„Jupiterova energie je optimistická, nadějná, soucitná a štědrá. Často o něm mluvím jako o andělu strážném, který je vždy k dispozici, aby vedl a obohatil váš život. Jupiter potřebuje 12 let k tomu, aby obešel slunce. Takže se v každém znamení zvěrokruhu obvykle zastaví na 12 měsíců,“ píše uznávaný astrolog Kyle Thomas.

„Když se planeta nakonec vydá zpět do stejného znamení zvěrokruhu, ve kterém byla v okamžiku něčího narození, nazývá se tento jev návrat Jupitera. Často jde o dobu úžasných nových začátků a růstu, o dny, kdy má člověk v životě najednou ve všem štěstí,“ dodává.

Beranu a Rakovi pomůže v showbyznysu

Pokud je právě Jupiter ve znamení Berana nebo Raka, mají tato znamení velkou šanci na úspěch a štěstí především v souvislosti se showbyznysem. Podle Thomase pomáhá Jupiter Beranům i Rakům především se štěstím v uměleckých kruzích, není ovšem výjimkou, že se na ně obrátí štěstěna i v sociálních či pracovních oblastech.

Býkovi a Lvu zajistí postup v kariéře

Když je Jupiter v Býku či Lvu, lidé narození v těchto znameních obvykle začnou mít štěstí v práci. Bude se jim dařit kariérně postupovat, polepší si jak finančně, tak i zkušenostně a dostanou příležitost podívat se třeba i na nová místa. Díky lepšímu finančnímu zázemí pak samozřejmě pokvete štěstí i jinde.

Blíženci a Panny díky Jupiteru dosáhnou sociálního zlepšení

Ve znamení Blíženců a Panny pomůže Jupiter především s komunikací. Lidé se najednou budou cítit sebevědomější, získají odvahu mluvit s těmi, kterých se obávali, zlepší se v řečnění a například při rozhovorech v médiích zaperlí. Získají si tak velkou popularitu, díky které si je štěstí najde samo.

Vodnářům a Rybám zajistí zdraví a imunitu

Ve chvílích, kdy se nachází planeta Jupiter ve znamení Vodnáře nebo Ryb, mohou si být tito jedinci jistí, že jejich zdraví je jako z oceli. Žádná nemoc je jen tak neskolí a poperou se i s problémy, které pro ně doposud byly neřešitelné. Zvýší se jim imunita a odezní dlouhodobé problémy.

Kozoroh a Střelec najdou díky Jupiteru lásku

Kozoroh a Střelec možná běžně štěstí na lásku nemají, jakmile se ale planeta Jupiter dostane do jejich znamení, měli by toho využít a promluvit s tím, kdo se jim líbí. Díky štěstí, které jim Jupiter přinese, by měli najít toho, kdo k nim jednoduše patří. Nesmí ale promarnit šanci.

Váhy a Štír najdou nové štěstí

Když Jupiter vstoupí do znamení Vah a Štíra, přinese lidem narozeným pod těmito hvězdnými konstelacemi nové možnosti. Možná si doposud mysleli, že jsou šťastní, ale až díky novému koníčku, práci či změně partnera jim dojde, kde je skutečně čeká to nejlepší. Jupiter jim jenom ukáže, že je čas na změnu.

Zdroj: nypost.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články