Zoufalé manželky: Upjatá Bree prošla děsivou proměnou. Takto vypadá 17 let po natáčení

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
Zdroj: Profimedia

Susan, Gabi, Bree, Lynette. Čtveřice dam, které prožívají běžné starosti spojené s manželstvím. Seriál Zoufalé manželky se dočkal obrovské popularity a čtyři herečky vystřelil do hvězdného nebe. Co dnes dělá představitelka Bree Marcia Cross?

Marcia Anne Cross se narodila 25. března 1962 v Massachusetts, ale dlouho to nevypadalo, že by se měla stát herečkou. V Los Angeles vystudovala psychologii. Už v té době ale okouzlila tvůrce seriálu Melrose Place, který odstartoval její kariéru.

Z jednoho štěku velkou hvězdou

Původně se měla objevit jen v jednom díle, v malé roli, ale na tvůrce opravdu zapůsobila. Seriál nakonec natáčela dlouhých pět let a přerušila ho kvůli magisterskému studiu na univerzitě. Na obrazovky se ale vrátila dalším seriálem s názvem Everwood.

Právě seriál Zoufalé manželky byl důvodem, proč z tohoto projektu odešla. Upjatá Bree Van de Kamp, jejíž život je na první pohled dokonalý, ji zaujala.

Roli ztvárnila opravdu perfektně, což značí i fakt, že byla několikrát nominovaná na ceny Emmy či Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka. Seriálové role jsou jí souzené, objevila se třeba v Ally McBeal, Všichni starostovi muži nebo Dotek anděla.

Zdroj: Profimedia

Manžel zemřel

V práci je herečka velmi úspěšná, ale to samé se nedá říct o jejím soukromém životě. Jako by se někdy její Bree dostala i do jejího opravdového života.

Za manžela měla dlouhé roky herce Richarda Jordana, který byl ale o dvacet pět let starší než ona. V roce 1993 zemřel, měl totiž nádor na mozku.

V roce 2005 se zasnoubila s burzovním makléřem Tomem Mahoneym, se kterým v té době chodila jen půl roku, ale v tomto případě už to bylo mnohem veselejší. V roce 2007 podstoupila umělé oplodnění a dvojčata porodila až v pokročilém věku čtyřiceti pěti let.

Těhotenství ale začalo být pro Marciu poměrně náročné. Herečka musela ulehnout, a proto se natáčení Zoufalých manželek přesunulo k ní do ložnice.

Každá je jiná

Herečce se narodily dvě holčičky, ale vypadá to, že obě jsou úplně jiné. Před světly kamer je herečka skrývá, ale občas je fotografové překvapí.

Holčička Eden je spíše sportovní typ, vlasy má nejraději rozpuštěné a nejlépe se cítí ve volném tričku, teniskách a kraťasech.

To Savannah je spíše typická holčička, která miluje růžovou barvu, sukně a balerínky. Jisté je, že oblečení si holky krást nebudou.

Herečka je teď, zdá se, konečně šťastná A to se v minulosti přiznala, že bojovala s rakovinou konečníku. Občas se ale objeví fotografie, na nichž vypadá strhaně.

Autor: Barbora Turková

Související články