Superman: Lois by dnes svou krásou nikoho neoslnila. Jejích botoxových tváří se leknete

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
Zdroj: Profimedia

Kdysi krásná herečka, kterou fanoušci milovali, se proměnila v botoxové strašidlo. Teri Hatcher, hvězda seriálů Superman či Zoufalé manželky, je skoro k nepoznání.

Superman se dočkal mnoha zpracování a za úspěšný se dá považovat i seriál, který vznikl v roce 1993. Hlavní roli neohroženého Clarka Kenta zde ztvárnil Dean Cain, jeho největší lásku Lois Lane zase Teri Hatcher. Tu si mnozí pamatují ze seriálu Zoufalé manželky. Od té doby ale uplynula spousta času a Teri se bohužel dost změnila.

Stárnutí odmítá

Teri a Dean jsou přáteli i po letech a občas jsou společně viděni na různých akcí. V roce 2017 třeba přijeli do australského Sydney, kam je přilákala událost Supanova Comic Con & Gaming.

Setkáním po letech potěšili nejen sebe, ale i své fanoušky. I když mnozí z nich se zřejmě museli leknout toho, jak teď herečka vypadá.

Zatímco na Deana je hezký pohled a herec od dob seriálu jen zmužněl, Teri její přirozenost chybí. Herečka je totiž známá svou láskou k plastikám a její tvář je k nepoznání.

To je zkrátka dílem nespočtu plastických zákroků a botoxu, ke kterému herečka sahá opakovaně. A to přitom byly doby, kdy byla považována za největší sexsymbol.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Teri Hatcher (@officialterihatcher)

Děsivé dětství

Teri si ostatně zahrála i Bond girl ve filmu Zítřek nikdy neumírá, ale dnes už má do sexbomby daleko. Zlaté časy Teri Hatcher jsou zřejmě dávno pryč. Nutno ale dodat, že herečka za sebou nemá jednoduché dětství. Přiznala se, že ji v mládí znásilnil její strýc.

Hrůzy, které se jí děly, zmínila, když se zastala doktorky Christine Ford, kterou obtěžoval soudce Nejvyššího soudu Brett Kavanaugh.

Herečce ale nedělá problém ukázat se i bez make-upu. To udělala třeba pro natáčení show Oprah Winfrey. Kamery ji pronásledovaly od rána, kdy se probudila, a někteří byli z jejího vzhledu hodně překvapení. Byla strhaná, opuchlá, rozespalá, s obrovskými pytli pod očima.

Teri tím chtěla podpořit ženy s nízkým sebevědomím. Tedy i Teri Hatcher, hvězda světového formátu, vypadá úplně stejně jako normální smrtelníci.

Autor: Barbora Turková

Související články