Rudá Sonja: Červenovlasá bojovnice prošla šokující proměnou. Takto vypadá Arnieho láska po 36 letech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
rudá sonja
rudá sonja

V době, kdy ženy jejího věku se stávají hrdými babičkami, ona porodila dceru Fridu. Brigitte Nielsen, hvězda filmu Rudá Sonja, ji totiž porodila ve věku padesáti čtyř let, ale vypadá to, že ji role postarší matky naplňuje.

Bývalá manželka Sylvestera Stallonea Brigitte Nielsen se narodila 15. července 1963 v Dánsku. Její křestní jméno znělo Gitte.

Už od dětství toužila věnovat se umění, ale začínala stejně jako mnoho dalších hereček – stala se modelkou. Z Dánska se odstěhovala do Francie a následně do Itálie.

S muži problém neměla

Nejzásadnější role přišla v roce 1985, kdy rozjížděla filmovou kariéru. V roce 1984 totiž získala roli ve snímku Rudá Sonja, který začala natáčet o rok později.

Kvůli filmování ale opustila svého ročního syna Juliana a manžela Kaspera Windinga. Ve snímku si zahrála vedle Arnolda Schwarzeneggera, se kterým prožila krátký románek.

Vedle krásné herečky se muži celkově hodně střídali. Dva roky po první svatbě si totiž v roce 1985 vedla k oltáři dalšího muže, a to slavného Sylvestera Stallonea, se kterým hrála ve filmech Rocky 4 a Kobra. Ani s ním to ale nevypadalo na žádnou dlouhou lásku a rozvedli se už o dva roky později.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen)

Dcera až ve věku babičky

Krásná herečka svého vzhledu často využívala, a možná i proto byla vdaná celkem pětkrát. S každým z mužů měla jedno dítě, to poslední se jí narodilo v jejích padesáti čtyřech letech.

V roce 2018 porodila dceru Fridu. Když sdílela její fotku, fanoušci si všimli obrovského prstenu s velkým kamenem. To byl dárek od jejího o patnáct let mladšího manžela Mattia Dessiho, italského barmana.

Co se kariéry týče, tam to šlo po snímku Rudá Sonja hodně z kopce. Čím dál častěji se začala objevovat v béčkových snímcích, které většinou ani nestojí za zmínku.

Jestli může být ale bývalá modelka na něco pyšná, pak je to její vzhled. Tři roky před šedesátkou totiž stále vypadá fenomenálně.

Možná mládne i díky své malé dceři. Navíc to vypadá, že i děti po ní zdědily dobré geny. Její synové Killian či Aaron by se klidně mohli věnovat dřívějšímu povolání své matky, tedy modelingu.

Autor: Barbora Turková


Související články