Plnou parou vzad!: Tanečnice Gabriella vypadala božsky už před 19 lety. Její současný vzhled nerozdýcháte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Roselyn Sánchez
Roselyn Sánchez

Odmala bavila své rodiče a příbuzné různými tanečními či pěveckými vystoupeními. Nakonec se Roselyn Sánchez proslavila v komedii Plnou parou vzad!

Roselyn Sánchez se narodila 2. dubna 1973 v San Juan v Portoriku a za její exotický vzhled může právě její národnost. Roselyn vyrůstala vedle tří starších bratrů, kteří na ni dohlíželi, a byla miláčkem rodiny.

Odmala pořádala pro svou rodinu taneční vystoupení a chodila do pěveckého sboru. Umění měla zkrátka v krvi.

Krásná Miss

V osmnácti letech se ale rozhodla, že štěstí bude hledat v New Yorku, ve kterém chodila na kurzy tance, zpěvu a hraní.

O rok později se vrátila do rodné země, kde zažila svůj filmový debut, ale hlavně v ní odstartovala kariéru modelky. Stala se Miss Puerto Rico Petite či Miss American Petite.

Na modelku byla tahle metr šedesát pět vysoká kráska poměrně malá. I přesto se jí v modelingu dařilo podobně jako v herectví. Objevila se na titulních stranách mnoha magazínů, oblíbená byla hlavně u těch pánských.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený roselyn sanchez (@roselyn_sanchez)

Vlastní scénář i film

Výraznější filmový průlom přišel v roce 2002, kdy na sebe upozornila jako tanečnice Gabriella v komedii Plnou parou vzad! Klíčová role ale přišla o tři roky později, kdy se objevila jako agentka Elena Delgado v seriálu stanice CBS Beze stopy, kde hrála až do roku 2009.

Roselyn tak ukázala, že je talentovaná po více stránkách. Jako producentka a scénáristka se dále podílela na hudebním filmu Yellow a na kontě má i desku, singl Amor Amor dokonce bodoval na Latin Grammy.

Ve svém životě je horlivou bojovnicí za práva zvířat a je členkou nadace PETA.

Zastavila čas

Krásná herečka se skoro dvacet let po premiéře komedie prakticky nezměnila. Dobré geny ukazují, že Roselyn vypadá i tři roky před padesátkou jako ve dvaceti. Možná i daleko lépe, protože doopravdy dospěla v naprosto nádhernou ženu.

Její přirozeně vlnité vlasy a svůdný pohled, to jsou poznávací znamení této krásky. Škoda jen, že se do filmového světa zapsala jen drobně, tahle talentovaná žena by si zasloužila daleko více pozornosti.

Autor: Barbora Turková


Související články