Draco Malfoy vypadal v 5 letech jako neviňátko. Neuvěříte, že toto je obávaný čaroděj z Bradavic

od František Olša
2 minuty čtení
Harry Potter Draco 1170x780 1
Zdroj: Profimedia

Čaroděj, který nebyl v Bradavicích zrovna oblíbený, ale zároveň sehrál velkou roli v celém dějství. To je Draco Malfoy, student Školy čar a kouzel v Bradavicích. Víte však jeho pravé jméno a také to, že se některý z jeho rodinných příslušníků objevil ve známém filmu?

Tom Felton je anglický herec a zpěvák, nejvíce známý díky roli Draca Malfoye ve filmovém zpracování série Harry Potter. Ve volném čase se rád věnuje rybaření, fotbalu a hudbě. Aby herec ještě více okouzlil, hraje na kytaru a zpívá.

Fotografie z mládí

Dny, kdy byl Tom Felton mladým studentem čarodějnické školy, jsou už dávno pryč. Z herce je dospělý muž, který letos oslaví své čtyřiatřicáté narozeniny. Herec se s fanoušky pochlubil snímkem, který sklízí úspěch.

Herec přidal na svůj instagramový účet fotografii, na které je jako malý kluk vysmátý od ucha až k uchu.

K příspěvku dodal: „Úsměv děti, je pátek.“ Krátký popisek popsal vše na fotografii. Roztomilý úsměv malého Toma totiž působí, jako by se už v dětství radoval z konce týdne.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tom Felton (@t22felton)

Fanoušci na nic nečekají a příspěvek komentují ve velkém. Za pár hodin si herec fotografií vysloužil už přes půl milionu lajků. Především fanynky se nad fotkou rozplývají a komentují například: „Udělal jsi můj den o mnoho lepší. Jsi roztomilý.“

Hercova reakce na film

Každý se snaží přijít na to, jak si zkrátit dlouhé chvíle v době pandemie. Herec Tom Felton našel velice zábavnou cestu, jak zabavit sebe i ostatní. Rozhodl se znovu sledovat první díl slavného filmu Harry Potter a Kámen mudrců.

Své reakce natočil na kameru a pobavil tím velké množství lidí. Tou nejzajímavější částí z videa, na kterých herec sleduje svůj výkon, je ten, když se svěří, že se ve filmu objevil někdo další z jeho rodiny.

Při scéně, kdy Profesor Quirrell přibíhá do hlavního sálu oznámit přítomnost trolla ve sklepení, se před kamerou objeví Tomův dědeček. Ten se objevil ve filmu ještě několikrát. Například při Famfrpálu sedí hned vedle Leeho Jordana.

Autor: Štěpán Pacík

Související články