Vlastimil Horváth je s manželkou už 27 let. Brzy se stane potřetí tátou

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Vlastimil Horvath
Zdroj: Profimedia

Vlasta Horváth, kterého má většina lidí spojeného s pořadem SuperStar, bude potřetí otcem. Po dvou dcerách by už mohl přijít syn. Dočká se zpěvák kluka, nebo bude další holčička?

Vlasta Horváth byl hvězdou druhé řady pěvecké show SuperStar, a v roce 2005 ji dokonce vyhrál. Od té doby trochu zestárnul, oženil se a s manželkou si pořídil dvě krásné holčičky.

Společný duet s dcerou

Dcery Linda a Alžběta jsou tatínkovy kopie, a malá Linda jde dokonce v jeho stopách a zpívá. Společně s tátou nazpívala před dvěma lety vánoční píseň „Chvíle vánoční“.

Zpěvák pro Novinky tehdy přiznal, že píseň vznikala dlouho a párkrát ji s kapelou hráli na koncertech, ale stále jí něco chybělo.

„Na jednom z koncertů byla přítomna i má dcera Linda, která zničehonic zatoužila píseň zazpívat se mnou. Proč ne, řekl jsem si, a její přání samozřejmě splnil. Od první chvíle jsem byl v úžasu a publikum také. Tehdy jsem pochopil, že jediné, co této písni chybělo k dokonalosti, byl právě její hlas,“ svěřil se zpěvák, jak došlo ke společnému klipu s dcerou.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

S manželkou jim to dle všeho skvěle klape a jsou spolu již neuvěřitelných 27 let. A svou lásku se nyní rozhodli znovu zpečetit – novým přírůstkem do rodiny.

Bude to kluk?

Zpěvák dorazil společně s manželkou na křest kalendáře Aleše Cibulky, kde odhalili velkou novinku – čekají další přírůstek do rodiny.

A samozřejmě všechny zajímalo, zda se napotřetí zpěvák dočká syna. Ale Horváth nebyl moc sdílný.

„Hlavně, aby bylo miminko zdravé,“ odpověděl pro Extra, a vlastně tak zamluvil otázku, zda již znají pohlaví.

A v konečném důsledku má zpěvák naprostou pravdu. Nejdůležitější je, aby miminko bylo zdravé, a zda to bude syn, nebo dcera, je vlastně jedno.

Ačkoliv je zároveň jasné, že by si Vlasta toho pokračovatele rodu jistě někde ve skrytu duše přál.

Nám však nezbude nice jiného než si počkat, až se jeden z nich prořekne nebo až Vlastova manželka porodí.

Zdroje: Novinky, Expres

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články