Vítězka MasterChefa Besky se objevila ve společnosti po boku maminky. Fanoušci nepoznají, která je která

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
besky
Zdroj: Profimedia

Slovenskou kuchařku Besky si většina lidí pamatuje jako vítězku loňské sezóny pořadu MasterChef. Stačilo málo k tomu, aby se stala slavnou a všude se o ní začalo psát. Dodnes se objevuje jako hudebnice i na společenských akcích s celebritami, a nedávno se dokonce ukázala s maminkou.


Když Besky, celým jménem Veronika Danišová, vyhrála soutěž MasterChef, nějakou dobu se o ní hodně psalo. Mimo jiné propírala média i její blízký vztah s Radkem Kašpárkem, jedním z porotců soutěže. Besky ale jejich vztah označila nedávno za zcela chladný. Později se o ní ve velkém mluvit přestalo.

Sem tam se sice Besky objevila na nějaké té společenské akci, nikdy ale nijak extrémně nevyčnívala. Tentokrát se v doprovodu své maminky ukázala na premiéře série Guru. Novinářům i fanouškům ukázala, že je pořád krásnou ženou, mnohé ale zaskočila především její podoba s matkou.

Dvě krásky v černém

Na premiéru dorazila Besky oblečená společensky, zároveň ale poměrně ležérně a tak nějak typicky pro její osobnost. Zvolila černý outfit, který dokonale ladí s jejími havraními vlasy a temnýma očima. Ačkoli se neukázala v žádných dokonalých šatech, rozhodně nešlápla vedle.

Ke kuchařce a hudebnici jednoduše černá sedí. Určitě kolem sebe nevyvolává negativní energii ani v takovém outfitu, její sympatický úsměv totiž rozzáří místnost, a černá barva tak působí v kontrastu s úsměvem vskutku ojediněle. Více než její vzhled ale překvapil fanoušky i novináře její doprovod.

Besky se totiž ve společnosti ukázala po boku své maminky, které jako by z oka vypadla. Není pochyb o tom, že tyhle dvě ženy jsou jedna rodina. A je konečně jasné, po kom zdědila vítězka MasterChefa lásku k vaření, k černé barvě, a po kom má tak sympatický úsměv.

Pozitivní černá

Krásná maminka Veroniky Danišové vypadá vedle dcery skoro jako její sestra. Černé dlouhé vlasy, které má velmi podobně střižené, ladí k jejím stejně temným očím. Navíc se stejně jako Besky oblékla do černého, ani ona ale nevypadá jako temná dáma přinášející smůlu.

besky mama

Zdroj: Profimedia

Naopak se na fotografy mile usmívala a vnášela do prostoru pozitivní energii. Oběma ženám to na společných fotografiích sluší a fotografové na akci nejspíš nestíhali cvakat fotoaparáty, aby mohli později fanouškům ukázat krásu, která byla jedné rodině nadělena.

Kdy se Besky zase objeví na nějaké akci a koho si za doprovod zvolí tentokrát, není jasné. Ale mnoho lidí se už teď na novinky z jejího života těší. Je vidět, že hudebnice a kuchařka umí vždy překvapit a že v rodině není jediným zajímavým člověkem.

Zdroj: Profimedia, Blesk.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články