Veronika Kašáková si odskočila od dcery na focení. Ani podprsenku si nevzala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika kasakova
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Veronika Kašáková se letos v březnu stala maminkou na plný úvazek. Modelka se stará o syna Matyáška, komplikuje jí to ale fakt, že mu byla jen pár týdnů po porodu diagnostikována vzácná choroba. Jedná se o metabolickou vadu, nemoc zvanou fenylketonurie.

Ačkoli to pro Kašákovou bylo náročné, dělá vše pro to, aby se o chlapce postarala, jak nejlépe umí. U toho ale nezapomíná ani na své fanoušky a na to, jak ji podporují. Proto se s nimi i přes nedostatek času dělí o fotografie na svých sociálních sítích, kde také sdílí své životní příběhy.

„Skončila jsem v péči psychologů, nemohla jsem uvěřit, že o mém vysněném chlapečkovi někdo mluví jako o pacientovi, nemocném dítěti či trpícím závažným nevyléčitelným onemocněním. Poslední dny mám v mlze a dlouho jsem doufala, že se z té noční můry probudím,“ svěřila se tehdy finalistka České Miss 2014 pro server idnes.cz.

V současnosti ale Kašáková žije už opět naplno a podpora fanoušků jí dodává síly. Proto se i ona snaží udělat něco pro ně a  sdílení fotografií na Instagramu je to nejmenší, čím jim může jejich laskavost oplatit. Nedávno se podělila o odvážné fotografie bez podprsenky.

Je to pro ni teď možná přirozené

Veronika Kašáková na Instagramu sdílela několik černobílých fotografií, na kterých je v dámském obleku, ovšem zároveň dost odvážně ukázala, že se za své tělo po porodu nestydí. Pro kojící ženy je nejspíš přirozené nebát se ukázat trochu víc.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kašáková (@veronikakasakova)

Kašáková sice odkrývá více, než by si mnohé ženy mohly dovolit, vypadá ale skvěle a neukazuje nic, co by neměla. Fotografie vkusně představují ženskou krásu, jejich stylizace v černobílé úpravě v kombinaci s oblekem připomíná tak trochu staré doby a fanoušci snímky milují.

Bohyně

Většina fanoušků nepotřebuje moc slov na to, aby Kašákovou pochválila. V mnoha komentářích se tak objevují jenom emotikony vyjadřující, že jí to sluší, nebo že jsou fotky dokonalé. Někteří lidé pak přidávají jednoslovnou chválu a označují ji za krásku, nebo dokonce bohyni.

Pár lidí se zmiňuje o tom, že nejen vzhled, ale i stylizace fotek je důležitá. To se Veronice opravdu povedlo. Její fotky tak dělají sledujícím radost a oni na oplátku mohou udělat radost jí nějakým tím milým vzkazem. Kašáková, která má na svém profilu bezmála 60 tisíc sledujících, tak vidí, že lidé jsou tu pro ni stále.

I díky nim se jí daří vyrovnávat se s problémy, které jí po porodu syna nastaly a se kterými musí bojovat. Uvědomuje si, že nikdy není na nic sama a může fungovat zároveň jako modelka, ale také jako matka pro chlapce, který ji tolik potřebuje.

Zdroj: Instagram, idnes.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články