Vendula Pizingerová vzpomíná na začátky se svým mladším partnerem. Každý den se spolu vyfotili v posteli

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vendula pizingerova
Zdroj: Jan Vilimek / CNC / Profimedia

Vendula Pizingerová je známá především jako ředitelka nadačního fondu Kapka naděje. Přestože je v tomto ohledu poměrně vytíženou ženou, vždy si najde čas na fanoušky a na to, aby se s nimi podělila o nějaký ten zážitek ze svého soukromí.

Před časem Pizingerová ukázala, že je skutečně citlivá žena s dobrým srdcem, která vzpomíná na každý den svého současného vztahu a pro kterou jsou zážitky z minulosti důležité. Svěřila se svým sledujícím na Instagramu s tím, jak kdysi prožívala s manželem prvotní zamilovanost.

Zároveň ukázala fotografii přímo z ložnice, na které leží po boku svého partnera, a dovolila tím pádem zvědavým fanouškům nahlédnout do soukromí více, než je běžné. V komentářích to také sledující náležitě oceňují, a o komentáře nemá proto Vendula nouzi.

Když to všechno začalo

„Když jsme spolu začali chodit, tak jsme si dělali každý den fotku,“ vzpomíná Pizingerová na začátky vztahu se svým současným manželem Josefem. „No a pak jeden z nás ztratil telefon a nějak jsme to přestali dodržovat,“ dodává se smíchem.

Vendula v popisku fotografie, na které leží se svým mužem v posteli, přiznává, že to pro ni kdysi byla velmi romantická tradice, na kterou může dnes jenom vzpomínat. „Teď, když se chci vyfotit, tak to trvá,“ dodává vysvětlení, proč nepřidává fotku s Josefem častěji.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

„Ale nějaké ty fotky zbyly. A je to připomínka těch zamilovaných pohledů. Tak věřím, že si zítra uděláme fotku všichni společně,“ dodává nakonec Pizingerová. A její slova většinu fanoušků donutila sednout ke klávesnici a připsat pár pozitivních slov.

Každý má své vzpomínky

Vendula není jediná, kdo na začátky svého vztahu vzpomíná a kdo si schovává vzpomínky v podobě fotografií nebo třeba útržky textů. Mnoho sledujících se pod fotografií přiznalo, že jsou na tom stejně. „Já mám zase schované přepsané úplně všechny zprávy za celý rok, co jsme si napsali,“ píše jedna fanynka.

„Vy jste si dělali mobilní fotky, a když jsem chodila s mým manželem já, to se nám mohlo ještě o mobilech či počítačích jenom zdát. Fakt je to dneska úžasná věc ten telefon. Člověk ho má s sebou pořád a fotí momenty, které si chce uchovat,“ podotýká další sledující.

Zbytek fanoušků pak přidává komentáře o tom, že Vendule to s jejím partnerem velmi sluší a že je s přibývajícím věkem stále krásnější a krásnější. „Zamilovaní a v peřinách, není nic krásnějšího. Kéž by to tak zůstalo navěky. Přeji vám to,“ uzavírá poslední komentář.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články