Tomáš Magnusek chtěl v minulosti na dálnici ukončit svůj život. Nakonec ho zachránili Bastardi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tomas Magnusek
Zdroj: Profimedia

Je talentovaný v mnoha oborech. Tomáš Magnusek je především režisér, kromě toho se věnuje ale také herectví, scenáristice i produkci. Člověk by řekl, že s tolika zájmy a tak velkým nadáním musí mít pouze šťastný život. Pravda ale je, že se objevily i chvilky, kdy si umělec sáhl na úplné dno.

Kdysi chtěl prý být nejtěžším režisérem u nás. Na svou obezitu byl hrdý, byla pro něho typická. Jenomže pak přišly zdravotní problémy a on si uvědomil, že se sebou musí něco dělat.

„Dělal jsem si z toho srandu. Ovšem čím víc jsem o tom vtipkoval, tím jsem byl trapnější,“ přiznal se v rozhovoru pro Blesk v minulosti. Jeho váha se tehdy blížila 200 kilogramům. Nakonec se rozhodl na sobě zapracovat a podařilo se mu shodit neuvěřitelných 75 kilogramů.

Bojoval nejen s váhou

V minulosti Magnusek nebojoval jenom s váhou, ale také s dluhy a psychickými problémy. Například podle serveru iDNES se přiznal, že svůj první film Pamětnice splácel celkem 7 let.

„Nikdo totiž tehdy nepřišel do kina a já měl tři a půl milionu dluhů, do toho exmanželka Gábina v nemocnici pomalu umírala, protože měla stejně velký krevní otok jako plod v břiše. Byl jsem tehdy na syna skoro sám. Celé se to podělalo, a tak jsem fakt myslel, že se zabiju,“ říká v rozhovoru pro Extra.

Chtěl se zkrátka rozjet a nezabrzdit

Jedna konkrétní myšlenka na sebevraždu přišla na Tomáše údajně v autě. Jel tehdy po dálnici a napadlo ho, že by všechna svá trápení mohl jednoduše ukončit.

„Letěl jsem tehdy po dálnici z Prahy do Náchoda po hrozných h***ech a už jsem měl chuť to strhnout na té D11 a napálit to tam do zdi, protože to bylo hrozné,“ svěřil se i na TikToku.

Zachránil ho nakonec jeho největší hit Bastardi. Vydařený film mu začal vydělávat a postupně tak mohl své dluhy splácet. Snímek se stal tak populárním, že k němu nakonec vznikla tři další pokračování. A na těžké období tak Magnusek naštěstí dnes jen vzpomíná.

Zdroj: Extra, iDNES, Blesk, TikTok

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články