Tereza Brodská se bála o život svého psího kamaráda. Pokousal ho pitbull

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza brodska
Zdroj: Nextfoto

Tereza Brodská miluje zvířátka. Jedním z nejdůležitějších přátel je pro ni její čivava jménem Konrád. S tím se často svěřuje na svém instagramu a fanoušci zvíře obdivují. Jenomže nedávno se stal herečce zážitek, po kterém se nějaký čas o svého milovaného chlupáče bála. Napadl ho totiž pitbull.

„Ptáte se na Konráda! Je to čivava, ale podle mě spíš Jack Russel teriér! Miluje házení balónků a navíc je nosí zpět! A to že neumí sedni ani lehni je podle mě úplně fuk! Protože: cestuje s námi dlouhé cesty v autě! Neprotestuje! Miluje hotely a vydrží na pokoji několik hodin bez kňučení!“

Těmito slovy před týdnem popsala fanouškům Tereza svého psa, na kterého se ji v komentářích velmi často ptali. Přidala také krátké video, na kterém je vidět, jak je Konrád po boku své paničky šťastným psem. Tomu všemu ale mohl být konec. Tereza si prošla těžkými chvílemi, kdy se vážně bála o Konrádův život.

Nezodpovědní lidé

„Včera večer Konráda napadl pitbull. Konrád byl na řemínku, ten pitbull na volno, bez náhubku, měli ho nějací dva mladí lidé. Byl strašně agresivní, takže to byla strašná rvačka, ti dva to vůbec nezvládali, takže jsem to já bránila svým tělem, skončili jsme na veterině,“ svěřila se herečka s příběhem na svém instagramu.

„Konrád má poškrábané břicho, naštěstí tedy z toho vyvázl dobře, relativně, dělali mu rentgen packy, má ji pohmožděnou a já mám něco s rukou, ale to je jedno,“ dodala s tím, že hlavní je, aby byl její pes v pořádku. Pak ještě varovala každého majitele psa, aby si své zvíře dobře hlídal.

„Takže pro všechny z vás, tedy hlavně pro ty mladé, co nezvládáte svého psa: když už je pes na volno nevychovaný, tak mu aspoň na tu držku dejte náhubek, děkuju,“ dodala. Nakonec uzavřela vyprávění tím, že lidé, kteří to nezvládají, by si neměli psa ani pořizovat.

Nesmrtelný společník

Fanoušky historka pochopitelně zděsila. Když jim před týdnem Tereza vyprávěla, jak je její pejsek dokonalý, mnoho z nich už ho znalo z předchozích příspěvků a považovalo ho za jejího nejlepšího kamaráda. Není se proto čemu divit, že si většina z nich oddychla, když se ukázalo, že je Konrád v pořádku.

„Takový pes společník by měl být nesmrtelný! Ať jste stále všichni šťastní a zdraví!“ vzkázal Tereze v komentářích jeden z fanoušků. Mnoho dalších se začalo svěřovat se svými příběhy a vyprávět o svých pejscích, což Terezu zahřálo u srdíčka. Je krásné vidět, kolik lidí miluje zvířata.

Na druhou stranu je ale také potřeba, aby měl pes v člověku respekt, poslouchal nebo aby si ho majitel dokázal zkrotit. Láska je jedna věc, pes ale potřebuje také pevnou ruku. To bohužel útočící pitbull neměl, a Tereza proto prožila něco, co už by nikdy zopakovat nechtěla.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články