Těhotná Eva Burešová si v práci dává do nosu. Videem s vínkem všechny pobavila

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva buresova forejt
Zdroj: Nextfoto

Eva Burešová před několika týdny konečně přiznala, že je v jiném stavu. S přítelem Přemkem Forejtem očekávají prvního společného potomka, Burešová se ale netají tím, že si při natáčení dopřeje víno, ale jen to hroznové.

Samozřejmě se nejedná o alkohol, který by během natáčení seriálu nemohla pít ani jako netěhotná. S kolegou si dávají kuličky hroznového vína, několik vteřin ale může mít divák pocit, že si skutečně cinknou skleničkami s vínem. Sledující na jejím instagramu se ale náramně baví.

Čas na vínko?

Burešová se ve videu připravuje na natáčení scény. Není sice jasné, o jakou denní dobu se jedná, podle všeho ale bude možná i dopolední nebo brzké odpoledne. Jak ale víme, na víno není nikdy pozdě, což přiznala také herečka.

S kolegou si dali pořádně do nosu. Po slovech, že je na vínko čas, si pak přiťuknou dvěma kuličkami hroznového vína. Podle hlasu to vypadá, že je přítomný další hlavní hrdina seriálu ZOO, David Gránský. Ten v ruce drží kuličku červeného vína, zatímco Eva má bílou.

Se slovy „čin čin“ si bílé víno dává do pusy, ale David měl pocit, že toho nebylo dost a chtěl si ještě znovu přiťuknout. Na to konto Burešová vyplivuje celou kuličku do dlaně a znovu si symbolicky přiťukává s Gránským. Neobešlo se to bez salvy smíchu na obou stranách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

Budoucí maminka má ráda legraci

Fanoušci jsou z videa nadšeni. Nejenže to Burešové nesmírně sluší, vlasy má natočené do krásných lokýnek a je připravená na scénu, ale je také vidět, že už je jí dobře a těhotenství si užívá. Je známá tím, že si umí udělat legraci sama ze sebe. I proto ji fanoušci milují.

Burešová už má z předchozího vztahu syna Nathaniela, kterému jsou čtyři roky. Přemek Forejt si zase do vztahu s herečkou a zpěvačkou přivedl svou dceru Stellu. Rodina už je nyní početná, v létě k ní navíc přibyde další dítě.

Jejich vztah je sice většinou na dálku, protože herečka natáčí hlavně v Praze a šéfkuchař a porotce kulinářské soutěže má svou vlastní restauraci v Olomouci. Oba jsou si ale jistí, že jejich vztah vydrží i takové odloučení. Bydlení už mají společně zařízené a teď už stačí jen vybavit pokoj nového miminka.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články