Taťána Gregor Brzobohatá ukázala v sametovém overalu víc, než chtěla. Z tohoto snímku se vám bude tajit dech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
taťána gregor brzobohatá
Zdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Spousta z vás ji možná zná ještě jako Taťánu Kuchařovou, jméno si ale změnila po svatbě s hercem, zpěvákem a hudebním skladatelem Ondřejem Brzobohatým. Česká modelka a herečka ve svých třiatřiceti letech dokazuje, proč se v roce 2006 stala Miss České republiky.

Ve stejném roce zvítězila Taťána také v Miss World, a stala se tak první českou vítězkou ve světovém formátu soutěže. A není se čemu divit. I dnes po téměř patnácti letech dokazuje, že se má čím pochlubit.

Později se jako modelka účastnila několika charitativních akcí a iniciovala také založení nadace Krása pomoci, která se zaměřuje na pomoc seniorům.

Zahrála si v české i zahraniční televizi

Kromě modelingu se Taťána proslavila také herectvím. A to nejen u nás v Čechách. Podílela se na natáčení mnoha reklamních kampaní, zahrála si dokonce v hudebním klipu s Justinem Timberlakem.

Jako herečka se objevila ve snímku s názvem The Big Meet z roku 2013. Také se ukázala ve filmu Jiřího Menzela Donšajni.

Později si zahrála v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, současně s tím natáčela také seriál běžící v Kanadě. A roku 2015 ztvárnila hlavní roli ve filmu Správnej dres.

Že je všestrannou umělkyní dala najevo Taťána v roce 2013. Tehdy se objevila v pořadu StarDance aneb Když hvězdy tančí. Tady si zatancovala s Janem Onderem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taťána Gregor Brzobohatá (@tatianagbrzobohata)

Pár se umístil na druhém místě. Tím Taťána dokázala, že je skvělou herečkou, modelkou i tanečnicí. Kromě toho má velké srdce a pomáhá činností v nadacích.

Online komunikace s fanoušky ji těší

Jako každá správná celebrita se i Taťána Gregor Brzobohatá snaží udržovat kontakt se svými fanoušky. Díky Instagramu s nimi může téměř denně sdílet svůj životní příběh.

Nedávno se pochlubila fotografií v sexy sametovém overalu a ukázala, co všechno mohou muži jejímu manželovi závidět. Kráska je na fotce zachycená v dokonalé póze zvýrazňující její křivky.

A i když ukazuje poměrně hodně, zároveň je oblečení decentní a není nijak kontroverzní. Je to sice odvážná cesta, jak ukázat světu, že titul Miss si nevysloužila modelka náhodou, ale rozhodně jí to nemůžeme mít za zlé, protože se má opravdu čím chlubit.

Sami fanoušci v komentářích obdivují její krásné tělo a přejí jí hodně štěstí i v budoucí kariéře. A to nejen té herecké a modelingové, dobře si uvědomují, že se díky své popularitě snaží Taťána pomáhat i dobré věci.

I my jí za redakci přejeme úspěchy a spokojený život a doufáme, že o ní ještě hodně uslyšíme. Ať už v hereckém světě, nebo díky modelingovému molu.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články