Syn Veroniky Žilkové vás překvapí svým vzhledem. Podívejte se na jeho vysekané tělo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
žilková
žilková

Už to vypadalo, že by se syn Veroniky Žilkové Vincent mohl také věnovat herectví. On místo toho bojuje v ringu a nedávno se málem tajně oženil s přítelkyní Anetou. Nakonec všechno bylo trochu jinak, i když přitažlivá blondýnka ukázala fotku ve svatebních šatech.

Ulice, Vyprávěj, Cesty domů nebo Vánoční Kameňák. Vincent Navrátil se do povědomí dostal nejen jako herec, ale hlavně jako syn herečky Veroniky Žilkové a stavaře Marka Navrátila. Narodil se 9. dubna 1997 a vystudoval Pražskou konzervatoř.

Ani comeback jim nepomohl

V roce 2015 se dal dohromady s kolegyní ze seriálu Ulice a spolužačkou z konzervatoře Sabinou Rojkovou. Láska sympatického páru ale vydržela jen dva roky.

Podle médií stála za jejich rozchodem nevěra mladé herečky. To ale Vincent popřel a bylo mu líto, že Sabina byla takto očerňována.

Rozchod v roce 2017 ale nebyl definitivní. Pár se společně ukázal na jedné filmové premiéře a jako kamarádské setkání to rozhodně nevypadalo. Dvojice se tam k sobě tulila jako dvě zamilované hrdličky. Ale ani tohle nevydrželo a Rojková a Navrátil se opět rozešli.

Svatba nanečisto

Po rozchodu se dlouho vedle žádné ženy neobjevil. Vše se změnilo až na začátku loňského roku. To svět seznámil se svou novou přítelkyní Anetou z Moravy, která ho uchvátila nejen andělskou tvářičkou, ale také vědomostmi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vincent Navratil (@vincentnavratil)

Studuje totiž experimentální biologii na vysoké škole. A nikoho nepřekvapí, že se věnuje modelingu a focení.

S novou láskou vyrazil herec i do Izraele, kde v té době žila Vincentova maminka Veronika Žilková s manželem Martinem Stropnickým.

Pár dní poté, co se z dovolené vrátili, překvapil herec na svých sociálních sítích fotkou, kde jeho milá měla na sobě svatební šaty. Následně dodal fotky prstýnků a nechyběl ani vášnivý polibek.

Herectví, nebo box?

Fanynky polilo horko, protože všechny automaticky napadlo, že se Vincent se svou novou známostí hned oženil. Všechno ale vysvětlil později. Nešlo o svatební snímky, ale o fotky z plesu, kam Vincent svou krásku doprovázel.

Vincent se ale kromě herectví věnuje i bojovým sportům. I jeho totiž chytl v současné době velmi populární sport a začal se věnovat boxu.

Vzhledem k tomu, že se za svou postavu rozhodně nemusí stydět, je pro něj tenhle sport, zdá se, ideální. Třeba se ze sympatického fešáka stane profesionální zápasník.

Autor: Barbora Turková


Související články