Syn Rytmuse miluje Michaela Jacksona. Má i stejnou bundu, jakou má zpěvák v klipu k písni Thriller

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Rytmus
Zdroj: Profimedia

Svého syna ukazuje Rytmus na sociálních sítích poměrně často. Má ale jednu zásadu. Jeho obličej je pro lidi zapovězený. A to platí i u posledního snímku, na kterém se pochlubil, že se malý Sanel zamiloval do Michaela Jacksona.

Sanel přišel na svět v roce 2019. Originální jméno měla podle iDNES rodina vymyšlené ještě předtím, než se chlapec narodil. Už od samého začátku se Patrik Vrbovský i jeho partnerka Jasmina Alagič chlubili miminkem na internetu.

Jeho obličej ale ukazují sledujícím jen výjimečně. „Ne, tvářičku neukazujeme, maximálně přes kreslený filtr. Nechceme, aby se jeho tvářička šířila na internetu mezi cizími lidmi,“ prohlásil rapper v roce 2020 pro Extra.

Zamiloval si Jacksona

To, že syna ukazuje rodina obvykle jen zezadu, platí dodnes. I na posledním snímku, kde Sanel obdivuje na velké obrazovce Michaela Jacksona, je toto pravidlo aplikováno.

„Na bundu z Thrilleru a Michaela nedá dopustit,“ pochlubil se Rytmus krátce. Na snímku stojí jeho syn před televizí, vzhlíží k popovému králi a na sobě má úplně stejnou bundu jako umělec.

Už dříve přitom Rytmus ukázal, že jeho syn písničky Michaela Jacksona miluje. „Z Avengers jsme přešli na Michaela Jacksona. A toho jede 24/7,“ napsal u videa, na kterém jeho syn tancuje, a pokouší se dokonce napodobit legendární moonwalk.

Dokonalý vkus

Hudební vkus malého Sanela Rytmusovi sledující chválí. Chlapec se podle nich potatil a ví, co je ve světě muziky dobré. „Malý Rytmus má nejlepší vkus, co se hudby i stylu týká, jaký vůbec může mít,“ píše uživatelka hatarihanza.

„Michael Jackson je a bude král popu, inspirace lidí po celém světě. Takový umělec a tanečník už nebude. A bundu malý chlapec úplně zabil, sluší mu to. My jsme jako děti také byly posedlé Michaelem,“ píše pak pan Marek.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články