Syn Petry Němcové se poprvé podíval do Paříže. Z výletu vznikly pěkné rodinné fotografie

od Nikol Kolomazníková
< 1 minuta čtení
petra nemcova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Když modelka Petra Němcová oznámila své těhotenství, zpráva o miminku vyvolala rozruch. O něco později vyrukovala i s poměrně netradičním jménem, které synovi vybrala.

Svému synovi vybrala jméno podle posvátného stromu Bodhi. Pod tímto stromem před cca dvěma a půl tisíci lety došel Buddha k osvícení.

Otevřená srdce

Modelka Petra Němcová má syna s manželem Benjaminem Larretchem. Netajila se tím, že jméno nevybírali tak, jako to dělá většina rodičů – listováním v kalendáři.

Ba naopak. Petra popsala, že nejdříve museli otevřít svá srdce, díky čemuž přišli na jméno pro svého syna. Toho pojmenovali Bodhi.

Malý cestovatel v Paříži

Malý Bodhi nyní společně odcestoval do jednoho z nejkrásnějších měst na světě. Společně s maminkou, tatínkem, a dokonce i babičkou navštívil romantickou Paříž.

Petra Němcová se na svém instagramu pochlubila fotografiemi přímo z hlavního města Francie. Všichni čtyři vypadají velmi spokojeně – a ještě aby ne… Ve městě lásky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Nemcova (@pnemcova)

„Během našeho pobytu v Evropě se Bodhi poprvé podíval do hlavního města, a to do jednoho z nejúžasnějších na světě. Paříž je plná historie, krásy a zábavy, ale nejzvláštnější na ní bylo strávit čas s jeho Mamitou, protože je plná čisté lásky a hluboké moudrosti,“ napsala Petra Němcová k sérii fotografií.

Zdroj: Instagram, iDnes

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články