Syn Lukáše Hejlíka se do nové školy těšil. Rodiče doufají, že se mu v ní bude dařit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lukas hejlik
Zdroj: Nextfoto

1. září je velkým dnem nejen pro mnoho dětí, ale i pro jejich rodiče. Po dvou měsících volna se ratolesti vrací do školy, některé jdou do první třídy a vůbec poprvé se setkávají s učiteli, jiní se vrací za spolužáky, se kterými se dlouho neviděli. Syn Lukáše Hejlíka se do nové školy těšil a herec doufá, že se mu bude mezi novými kamarády líbit.

„Je tam! První školní den. Fotka asi ukazuje, kdo byl v noci víc nervózní a ráno dokonce oteklý. Ale náš vlčák Vojta byl fakt v klidu,“ napsal Hejlík k rodinnému snímku. Na něm se společně s partnerkou usmívají, zatímco jejich chlapec je objímá a dělá do objektivu šílené obličeje.

Je vidět, že z nového prostředí žádný strach neměl a do školy se opravdu těšil. Jeho otec i maminka tak teď doufají, že se mu bude mezi novými vrstevníky dařit a najde si za pár let i střední školu, která ho dovede na tu správnou životní cestu. Na to má ale ještě čas.

Dětská radost

„My jsme na jednu stranu hysteričtí rodiče, na druhou stranu jsme strašně rádi, že se nám podařilo dostat Vojtu na školu, která je otevřená, živá, kde děti chodí hodně ven. Jako vidět se vítat a vroucně objímat starší školáky se slovy: ‚Ty jsi mi tak chyběla,‘ to bylo fakt krásný,“ říká Hejlík.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Hejlík / Gastromapa (@lukashejlik)

Doufá, že po čase se bude i Vojta takovým stylem po prázdninách znovu shledávat se svými kamarády a bude ho naplňovat přátelství s dětmi jeho věku. „Jestli ho bude škola hlavně bavit, tak jsme nejšťastnější. Vlastně jsme takovou školu hledali, kde bude super klima, kde se budou budovat pěkné vztahy,“ doplnil herec.

Kromě ranní fotky Hejlík popsal také své momentální pocity. Jelikož to bylo těsně po vypuštění vlčáka mezi další děti, zasnil se nad tím, s jakými dojmy a pocity asi tak Vojta ze školy dorazí. Vzhledem k tomu, že je jeho syn milý, vtipný a rychle zapadne, nepochybuje ale Lukáš o tom, že si brzy najde skvělé kamarády.

Držíme palce

Většina fanoušků na Vojtu myslí. V komentářích se objevují poznámky o tom, jak mu lidé drží palce, aby na nové škole zapadl a aby se mu v ní líbilo. Jiní pak hodnotí vtipnou fotku a usmívají se nad tím, jakou roztomilou rodinku to slavný herec má.

„Taky máme takovou školu. A je to neskutečně ulevující pro nás rodiče, ten pocit, že je o naše děti dobře postaráno,“ sdílí s Lukášem jedna z fanynek jeho pocity. „Vojta má dobrý základ, přeji mu dobrý výběr učitelů i kamarádů. Hodně šťastných dnů,“ vzkazuje další.

Snad se brzy ukáže, že byla volba správná, a chlapci se bude na škole jenom dařit. Pyšní rodiče by si pravděpodobně nepřáli nic víc. Navíc, pokud se jejich chlapec rychle sžije s kolektivem, i v učení se mu bude dařit lépe, a nakonec z něho vyroste spořádaný člověk, který jednoduše ví, v životě chce.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články